jirka F

Měli jste dnes dobrý oběd, chutnalo vám?

Tato otázka je zaměřena hlavně na to, jestli vám oběd chutnal.

Nejlepší odpověď
Rokio

f) jiná odpověď

Ještě jsem dnes neobědval.

Další odpovědi
zjentek

f) jiná odpověď

WTF? Tywoe pojďme už s tímto serverem NĚCO DĚLAT! (No snad tady nebudu odpovídat na toto?) (;

Notabene co si kdo navaří, ať si taky vní a mělo by se odehrávat až PO POLEDNI!

aliendrone

f) jiná odpověď

Neobědval jsem (pokud nepočítám „krokodýla“ z automatu). Ale neva, vynahradím si to večeří, od které si toho DOST slibuji (i od toho PO ní)! ;) :D :D

Kepler

f) jiná odpověď

Jelita jsou teprve v troubě a otické zelí i knedlík mám od včerejška. Už se těším, to zas bude Verdun!

Edison

a) ano,chutnalo mě bylo to výborný

Ale večer musím znova… Jinak bych opravdu udělal u nahlášení otázky kategorii „Hloupá“. Asi by to byl nejčastější důvod ke skrytí otázky.

Drap

a) ano,chutnalo mě bylo to výborný

Arne1

f) jiná odpověď

oběd teprve bude