nyjono

Když je dnes ten svátek, měli jste i sváteční oběd?

Nejlepší odpověď
Kepler

Dá se to tak říci. Měl jsem kuřecí řízek s bramborovým salátem.

Další odpovědi
Drap

Co to je sváteční oběd? Každý pod tím vidí něco jiného. Měl jsem oběd dobrý, ale sváteční bych tomu neříkal. Měl jsem vývar a pečené jehněčí k tomu zeleninový salát.

Jan Kunčar

Samozřejmě, čočkovou polévku jako hlavní chod. Druhý chod byl (od)chod od stolu.

Zdroj: https://recep­ty.vareni.cz/coc­kova-polevka/

briketka10

Kdepák. Žádný sváteční oběd se nekonal :)
Smažené brambory s růžičkovou kapustou.

aliendrone

Neměl. Ani večeři. A teď slídím do lednice a špajzu, řeším dilema jestli konzervu ohřát nebo sežrat studenou, protože do restaurace se mi nechce. Spokojenost? ;) :D :D

da ny

Ne.
Byla bramborová kaše a rybí filé, přer odchodem do práce.

zjentek

A kde bych ho asi tak dostal, když všechno zavřeli? Odříznout člověka od světa, to má být jako svátek?

Drape, souhlas, také bych tvému obědu sváteční neříkal. když umírají zvířátka, není to žádný svátek. Neměl by být…

Arne1

Co je to oběd?

nyjono

Kolca, ???