Brblal

Koupili jste si také velikonočního beránka, když jsou teď ty Velikonoce?

Odkaz:

https://www.va­rimjakosef.cz/de­zerty-a-moucniky/tradicni-velikonocni-beranek

Nejlepší odpověď
Drap

Nekoupili. Nikdy beránka nekupujeme, žena peče několik vlastních

Další odpovědi
Kepler

Nejsem slavícím příznivcem Velikonoc, takže ani nedodržuju tradice. Formu na beránka sice nemám, ale umím si upéct spoustu jiných sladkých laskominek, ať už jsou nějaké svátky, nebo ne.

Malvína

Nekoupovala jsem a ani bych nekoupila. Popřípadě bych jej spíš upekla, ale ani toto se mě netýká. Velikonoce moc neslavím, vlastně vůbec. Pouze dům zútulním výzdobou s nádechem jara. Jsem ulítlá hlavně na Vánoce. Ty miluju!

quentos

Ne. U nás se na Velikonoce pečou lepší věci (mazanec, koblihy, perníčky…).

Rokio

Nekoupili, i když naše rodina Velikonoce částečně slaví.

GM

Beránky jsem upekla ve 3 velikostech a ještě k tomu zajíčka. Pomáhali mi vnuci 4 a 7.

elkon

Správná hospodyně nekoupí, ale upeče.

jirka F

Ne nekoupil,ale uděláme alespoň velikonoční mazanec jinak velikonoce moc neslavíme.

da ny

Nekupuji.
Léta peču, podle potřeby různé množství (pro blízké a přátele).
Raději osvědčený a oblíbený recept. Vždy, když zkouším něco nového, neuspeji :).

Mazanec/bpchánek už nepeču. Malý koupím.
Pečeme i vykrajovaná, linecká slepovaná vajíčka, někdy perníčky a boží milosti.
Jidášky už též nepeču.
Ubylo strávníků, kteří milují/konzumují sladké......

Brblal

My jsme si ho koupili (za 60 Kč), přijeli sem na víkend 2 děti 3 a 4 roky, je v pořádku a dobrý. Ještě tam (v marketu) měli jiného, ten byl mnohem menší a stál také 60 Kč. My jsme koupili toho většího beránka. Vypadá jako ten na obrázku.