Terry3003

co jste dneska měli k obědu?

🙂
Doplňuji:
já měla dneska špagety :))

Nejlepší odpověď
anonym

Brokolicovou a francouzské.
Dědapetr- pozveš, nebo už nezbylo?!

Další odpovědi
dědapetr

Uzený búcek,dřevorubecký chléb,cibulka,o­kurek,feferona a pivo.

dudu

Česnečku a rajdu.

talka

Ještě nic – pořád surfuju a nemám ani hlad ani čas.

brillant

Dívčí sen, knedlík.

anonym

Kuřecí směs s kari a chlebíkem,docela mňamka,k tomu kuřecíí polívku s kapáním,.
A co ty?
Doplňuji:
setapoucha vynech,on je zamindrákovanej, blb.ten ti na otázku,těžko dobře odpoví…

marci1

Rybu a teď mám žízeň, že bych se mohla o ni opřít. 🙂
Podívej se, co všechno lze mít k obědu : https://www.y­outube.com/wat­ch?v=L5DRkHltXQg

Drap

Dnes ještě nic.