Monny

Jak vaříte?Mám na mysli jestli na více dní nebo každý den.

Nejlepší odpověď
anonym

do dnes jsem vařila na každý den,lae protože už nás není tolik,syn se odstěhoval tak budu vařit na dva tři dny ještě uvidím

Další odpovědi
anonym

Je příjemné, když mohu navařit na dva – tři dny dopředu. Nepříjemné na tom je, že si to mohu dovolit jen proto, že už jsme zůstali doma sami dva.

hanjimka

Většinou se snažím hlavně o víkendu vařit tak aby měl syn co jíst asi do středy.Nechodí na obědy tak ať má teplé jídlo.Takže vařím tak na 2–3 dny.

Michal

na každý den.

hanulka11

podle toho co- omáčky vždy vaříme víc ta se dá sníst i druhý nebo třetí den , ale jinak většinou vaříme tolik /pro 2 /abychom to snědli, nerada jím to samé druhý den . Píši vaříme -protože často vaří manžel a rád a dobře.
Omáčky většinou manžel pak dojídá a já si udělám nějakou rychlovku po sebe.

dabel

sPÍŠ JSE SNAŽIM NA VÍC DNÍ.aLE NĚKDY UVAŘIM JEN NĚJAKOU RYCHLOVKU NA JEDEN DEN.TŘEBA K OBĚDU JENOM.

GM

Vařím podle toho jak mám směny, dělám ranní a noční 12hod. Před ranní vařím třeba na 3 dny, aby se to dalo večer ohřát, jinak každý den. V neděli vařím i na pondělí(když jsem doma).