anonymka14

Chodím s mladším klukem.

Ahoj,jsem holka a je mi 14 let.Mám trošku menší (spíše větší) problém.Chodím s mladším klukem.Jemu je 11 let a mě 14 let,takže je o 3 roky mladší než já a většinou má být kluk starší než holka.A podle mě je jen 1% holek co chodí s mladším klukem kterej je mladší o 2–5 let.Zatím to ví jen brácha a moje 2 kamarádky že s nim chodim,ale bojim se že když to zjistějí rodiče,tak se bojim jejich reakce.Poraďte mi prosim co mám dělat.

Nejlepší odpověď
Rocker

Na věku nezáleží,hlavně jestli se máte rádi a rozumíte si.

Další odpovědi
Deli

Můj manžel je o 2 roky mladší než já. Není v tom problém.
Ale jinak se to bere a posuzuje u třicetiletých a jinak ve věku tvém a jeho. Radím vytrvat, může to fungovat nezávisle na věk.rozdílu.

elektrikář

Držím palečky ať vám to vydrží. Věk by nemněl být problém.Spíš najít kompromisy.Jen na svadbu musíš počkat až vám bude 18.

anonym

Chod s nim dal … cas ukaze. 🙂

iq

Když si rozumíte a máte se rádi,tak na věku nezáleží a žádná procenta s tím nesouvisi.Vžyť je to úplně jedno kolik komu je a věřím tomu,že to rodičům pokud jsou aspoň trošku rozumní vadit určitě nebude.

hanulka11

Jen si myslím v jeho věku …no nevím . Mám vnuka je mu 11 let a taky kamarádí se staršíma holčinama, ale láska v tom není.
Ty už to bereš jinak ,myslím moc vážně.Ale přeji ti to.

DDarent

Láska na základce je na nic.....
Já už sem pochopil že eště neznam nikoho, kdo by se potkal ve 14 letech a zůstal s nim.....
unás ve třídě spolu chodilu už tolik lidí, že to nemůžu ani spočítat a ted už nokdo nechodí snikym..... Pokud se znáte odmalička, tak máte naději, ale pokud ste se potkali až ted, brzy to nebude vono.....

Katusa

Dovoluji si nesouhlasit s Ddarentem, se svým stejně starým přítelem jsem od 15 let, teď mi je 23 a jsme stále spolu a spokojení…Láska ze základky klidně může vytrvat, záleží jen na osobnostech a snaze těch 2 lidiček. Neříkám, že vydržet tak dlouho je jednoduché, má to své výhody i nevýhody. Reakce rodičů se neboj, určitě ti porozumí, když poznají, že jsi šťastná

Martina S.

Je mě 33 a nejmladšího jsem měla 16ti letého. Není to ale na trvalý vztah. Lepší je když je nejvíce o 5 let mladší a nebo starší. Jste si blíže a více si rozumíte.