Kemosito

Starší holka

Zdravim , rád bych se zeptal co mam dělat když se mi líbí starší dívka?… Je mi 15 let, a jí je 16..podle mě to není zas tak velký rozdíl, ale konečně jsem poznal holku která není žádná namyšlená blbka a normálně se chová. nikdy jsem holku neměl ani jsem se nikdy nelíbal. Ve škole a všude možně jsou samý namyšlený a rozmazlený kravičky co si myslí jak jsou nejkrásnější ale tajta holka je úplně jiná, nemyslí si že je nějáká miss krásy. Známe se pár let ale nic velkýho, zdravíme se občas si malou chvíli povídáme ,spíš vůbec :D Nikdy jsem holku nebalil , nemam žádné zkušenosti..a rád bych se vás zeptal co mam tedy dělat??? nějaký tipy co mam udělat ?mam jí někam vzít ??? má to smysl ?? Nechci to zvorat protože nevím jestli najdu takovouhle holku ještě někdy.Znam hodně holek ale tajta je jedna z mála která je hodná , rozumná a dá se sní povídat… Jsem v celku normální kluk co miluje hudbu a rád rekreačně sportuje"občas" a nehraju si na nějaký ranaře či borce. Žadná jiná se mi teď nelíbí a jestli to s touto dohromady nedám tak si budu muset hodně počkat,jelikož všude samá kráva co nic neumí.Moc prosím o radu co mam dělat? jak jí zbalit? jak jí dostat ? Věřim že šance je ale spíš nevim jak jí zbalit a když už s ní někde budu tak co jí říkat? , kdy jí dat pusu ? děkuji předem a omlouvám se za češtinu 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Zkus to! Nevidím v tom žádný problém. Buď přirozený, sám sebou. Témata ke konverzaci přijdou sama.

Další odpovědi
iceT

Jéžiš,pozvi ji na rande jen tak mezi řečí,když si zase budete povídat.Pusu jí dej na rozloučenou,až ji doprovodíš domů a pak se uvidí.

Reezo

Nejdříve je dobré nabrat trošku informací o dané osobě. Poté co si budete povídat a poznávat tak ti bude říkat spoustu informací a ty se těch informací můžeš chytnout a rozvynout je. Také je možné, že prostě píše velice stručně. Téma mluvení je relevantní, protože nevíme o čem si ráda povídá a tak…
hodím pár příkladů.

př: 1 ty) Ahoj jak se máš?
2 ona) Ahoj jde to. (tady ti moc informací neříká, ale dá se to rozvinout)
3 ty) Jenom to jde? jakto že to nejde skvěle? ( tady už je nucena podat více info)
4 ona) (může tě odbít nebo se rozepíše) a napíše třeba : No víš máma je teď v nemocnici a já se musím starat o malou sestru.

Její odpověď ti dává několik témat na hovoření. už víš, že má mámu v nemocnici, ale nevíš co jí je a jak se jí to přihodilo. Víš, že má malou sestru a že jí musí hlídat.

Takže najednou už máš několik témat na které se ptát. Jinak povídat si není jen se ptát, ale také říkat své příhody, své myšlenky a své pocity.

Určitě pro tebe bude plus, když se budeš zajímat o to jak se momentálně cítí

5 ty) Můžeš napsat třeba: Taky jsem byl už párkrát v nemocnici a nic příjemného to teda není. neustálé bezčasí a hnusné jídlo… Tak doufám, že to má mamka lepší než já. Jak se tam má tvoje mamka? S čím je v té nemocnici? Ty máš sestru? Jak dlouho se o ni staráš? Jak se jmenuje? Kolik jí je? Co spolu rády hrajete?

Tím, že i ty budeš odpovídat celou větou je lepší v tom, že ona se může chytnout také. Pokud budete mít odpovědi odbyté v jednom slově nebo ve dvou, tak to chce už rošku inteligence jí rozpovídat. Hlavně si nepovídat o tom, co ani jednoho z vás nezajímá 🙂 Doufám, že to třeba pomůže.

První pusu by bylo nejlepší dle mého názoru provést na konci prvního rande. Pokud nad tím budeš váhat, tak se kouken na to co dělá s pusou a kam se kouká. Pokud se bude kousat nebo koukat na tvou pusu, tak jí tu pusu dej. Pokud bude její reakce negativní tak nepokračuj a omluv se, že jsi se nechal unést velice silným pocitem, který tě momentálně hřeje u srdce 🙂