nikeroska

první návštěva kluk u holky nebo holka u kluka?

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na tom, jak se domluví.

Další odpovědi
anonym

Podle toho, kdo z nich v tu dobu nemá rodiče doma…
😉

Nuk nuk

Myslím, že to není podstatné.

marci1

První návštěva možná spíše kluk u holky.

huxa

Je více zažité kluk u holky (i ze zvířecké říše, třeba u koček chodí kocůři za kočkami, na naopak).

led

Pokiaľ sú chlapec i dievča v puberte, prípadne starší, ale nie samostatní (tj nie viac ako 18 rokov) je dobré, aby o tom rodičia vedeli a súhlasili. Nezáleží na tom, u koho to bude. Dvere do izby zamykať nemusíte (pokiaľ nemáte „hriešne myšlienky), rodičia nevyrušujú, len starostlivo nosia čo to jesť, či napiť, prípadne majú nejaké "súrne otázky“