lalalopsy

jak mam zbalit kluka kdyz ma jinou

Jak zbalit kluka?????

Nejlepší odpověď
hanulka11

To nedělej – jak by bylo tobě ,kdyby ti některá přebrala tvýho?????

Další odpovědi
Damiana

Stála bys o takového kluka opravdu? Jestli se rozejde s jinou holkou kvůli jiné, tzn. nechá se přebrat, není jaksi o co stát. Časem přijde jiná, s podobným úmyslem jaký máš ty teď a ta doložená budeš pak ty.
Nevím, ale kluka, který má holku a sám přitom balí jiné nebo se lehce nechá přebrat, považuji za sraba, slabocha a zbabělce, kterému se nedá věřit a nelze se na něj spolehnout. O takového přítele, jako oporu do budoucna bych nestála. To, že ty jako „přebíračka“ budeš mít následně nálepku docela nehezkou a on se tak k tobě může podle toho i potom chovat, to je věc druhá.
Ne co jiného je popostrčit kluka k tomu, aby se k něčemu odhodlal – když se ti líbí, ale jestli má holku, necpi se jim do vztahu. To se nedělá.
Doplňuji:
odložená

Drap

Kluci se nejlépe balí do velkého igelitového pytle. Pokud balíš nějak jinak, vždy něco vyčuhuje.

badisko

nijak nech to byt vsak oni se rozejdou…a jses mrcha vis to?…

Rád poradím!

Rozhodně na sex! Buď upřímná a věcná. Doporučuji otázku: „Šel by sis prosím se mnou zasouložit?“

TEREZA.B

Snaž se mu být co možná nejvíc na očích, tzv. nadbíhat mu. Nesmí to však být vnucování, to by ho mohlo odradit. Věnuj mu úsměvy, lichotky, je-li k tomu důvod, i malé dárky. Když u toho bude ta jeho, raději se stahni, aby Tě neprokoukla. Úspěch se dostaví, až Ti začne psát třeba esemesky nebo Tě někam pozve.