otaznik007

Jak sbalit holku?

Nejlepší odpověď
Janča169

Něco se o ní dozvi a nějak ji okouzli aby se o tebe začala zajímat. Pokud jsi hodný, milý, máš smysl pro humor, nejsi nějak ošklivý atd. mohl by jsi mít šanci ale nevím, jaká ta holky je. Normální holky třeba nemají rády sprostý, nevychovaný „fracky“.

Další odpovědi
verunka483

záleží na věku… např. v mém věku (14) jde nejvíc o vzhled abych ti to řekla upřímně ;) později asi holkám záleží více na chování a takhle.

quentos

otázka je tu po x-té, zkuste nejdřív vyhledávací lištu nahóře…

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=jak+sbalit+hol­ku

Amie

Záleží hlavně na věku – čím starší tím chce něco víc než obyčejné chození. Alespoň bych řekla u většiny. Ve čtrnáci nechce být sama protože její kámošky někoho mají a v 18 chce mít spřízněnou duši, které na ní bude opravdu záležit.
Záleží co chceš i ty – nzávazný flirt? Holku, kterou již delší dubu mš víc než rád?
Plať za ní, někam ji pozvy, hlavně se s ní bav, buď vtipný(ale ne trapný), všímavý (ale nevtírej se).
Nesnaž se ale udělat dojmem kalhotama na půl žerdi a s žvejkačkou v puse. A ještě to zazdit kšiltovkou a kapucou – ideální frajírek.

venkovan

To je tajemství každého muže – všeobecné rady si přečteš v každém přihlouplém pánském časopisu.
Ale ta otázka není položena dobře. Lepší a pravdivější by mohla znít:„Co má udělat, aby mi holka mého zájmu dovolila s ní trávit společné chvíle, akce apod.“.
Bez iluzí . My muži si často namlouváme, jak jsme tu holku (ženu) zmákli, ale ve skutečnosti opak je pravdou – zmákla nás ta žena. A tak rafinovaně, že to ani nevíme jak to udělala.

Alča M.♥

Nedělej frajera, buď milý, bav se s ní a musíš být prostě jiný než ostatní kluci. Jestli si tě prostě nebude pořád všímat, nebude s tebou mluvit, tak z toho prostě asi nic nebude, nutit ji nemůžeš.