KoryCZ

Líbí se holkám úsměv u kluků?

Ahoj, měl bych otázku především pro holky. Líbí se vám když se kluk usmívá? Já jsem totiž nějakým způsobem od přírody usměvavý až moc :D. Ne že bych se z ničeho nic začal smát, ale když se bavím s někým kdo je mi aspoň trošku sympatický, tak se směju skoro pořád. Není to ale nic hraného, mám to v sobě. Jako přijde mi to lepší než se pořád mračit, ale čeho je moc, toho je moc žejo. Jak vy vnímáte takové lidi jako jsem já? Je to podle vás v pohodě, nebo bych to měl zkusit nějak omezit? XD

Odpovědi
zjentek

Tak já jsem sice chlap, ale vím (VÍM, VÍÍÍÍÍM, VÍÍÍÍÍÍÍM!), jak ti na takto formulovanou otázku odpoví „každá“. No a ty reakce budou pozitivní a především věrohodné, čili jim budeš věřit. No a to tě přiměje nepídit se po skutečnostech, zejména CO JSOU odpovídající respondentky ZAČ. A přitom z jejich strany půjde jen O REAKCE na prezentaci tvé osoby. Tady bych přirovnal podobnej proces, kdy hlodavci šelmám sofistikovaným způsobem předají bakterii, která otupí jejich smysly a umožní tak třeba nebohým myšičkám přežívat a co víc – DĚLIT SE o společné zázemí třeba i s kočkami – zblblé zvíře pak není schopno adekvátní reakce, bo mozek už nepracuje správně. Někteří chlapi už na to kápli i ve spojitosti se ženskými, kdy tyto nepotřebovali ani tu bakterii, aby dosáhli stejného výsledku. Ale je jich jako šafránu, proto slyš: Je třeba si UŽ NYNÍ, PRÁVĚ V TUTO CHVÍLI uvědomovat, JAK věty formuluješ a hlavně PROČ! Bo jaké si to uděláš, takové kolem sebe budeš mít a co je NUTNÉ si především uvědomit – později z nich vzejde třeba i manželka! Takže bude udělaná, jak sis podmanil, bude se vyjadřovat, jak sis podmanil, ale o tom co máš doma budeš vědět kulový, CHÁPEŠ?! Totiž ze strany žen či dívek půjde VŽDY (!!!) jen o „reakci na reakci“ a proto ti znovu říkám, ZVAŽ DOBŘE vlastní vyjadřování/vys­tupování, pokud později doma nechceš mít něco hodně nepřirozeného. Třeba i celý život. No kidding kámo. (; (;

ten který je

Postupem času bys měl ty úsměvy omezit.Za chvilku by se toho mohla chopit nějaká členka feministické organizace a podniknout proti Tobě právní kroky.Svět je totiž postaven na hlavu.

quentos

Když je úsměv jenom „u“ kluka, tedy někde vedle něj, je jí to asi jedno.

marci1

Samozřejmě líbí. Také se směji ráda a dosti. Záleží ale na tom, o jaký úsměv se jedná. Nesmí to být úsměv tzv. „přihlouplý“, vysmívající se, shazující.
Úsměv je to nejlepší, co může muž/kluk „nosit“. Pokud se na mě muž usmívá a jeho úsměv patří mě, je to rozhodně dobré znamení a hned je hezčí den. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.