Nela56

Jak odradit mamku od koupi dárku?

Mám pro své rodiče vybraný Vánoční dárek, ale moje mamka se ted rozhodla, že si danou věc koupí sama, co ted ? Nechci jí to prozradit, ale koupit si to nemůže ! :D

Nejlepší odpověď
da ny

No, dospělí lidé se často raději o pořízení dárku i domluví. Dají pár tipů, s tím, že něco z toho, pod stromkem rozbalí (stále mají nějaké překvapení) a ví, že si to do Vánoc nebudou kupovat sami. Pak se vyvarují nepříjemnému překvapení, zklamání, stejným dárkům apod.
Nějaké drobné překvapení se k tomu může vždy pořídit.
Máte jen 2 možnosti:

  1. vybrat jiný dárek.
  2. říci mamince, že Ježíšek už na dárku zapracoval.

Další odpovědi
Dochy

Zkrátka říct „nekupuj to“. Nedá se nic dělat, minimálně zčásti karty budou odhaleny. Vybrat ji peněženku aby si to koupit nemohla, asi nebude vhodné řešení 😉

iceT

Na danou věc jí můžeš přispět.
Můžeš vybrat jiný dárek.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.