coSSnim

V kolika letech se vám poprvé líbil nějaký protějšek?

Pokud to není vaše nejtajnější tajemství a nechcete to prozradit, tady na anonymním webu. ;)
Mně přibližně v 6 letech, spolužačka.

Nejlepší odpověď
Drap

Ve školce. Miloval jsem paní učitelku.

Další odpovědi
elkon

Někdy v sedmé, nebo osmé třídě.

Viktorie II.

Když mi bylo asi 12 let, doslova jsem se zabouchla do ředitele základky, který měl asi 45 let.
Starší muži mi imponují dodnes.

Rocker

V první třídě,spolužačka Martina.

ten který je

Tak ve školce jsem měl kamarádku se kterou jsem si hrál.To až později se mi začala líbit starší spolužačka na základní škole,která měla už takové barokní tvary a vzbudila ve mne i touhu.;-)

Justin1

První zamilování jsem zažil v necelých 17 letech a první šťastné zamilování v 35 letech.

Marty Koller

Bylo mi 14 a půl.

_Bůh_

Ve 3 letech
Pamela Anderson

led

Prvé zaľúbenie…? ak dobre pamätám bolo to ešte v praveku… Ten krásny opičiak mi dal kúsok z ovocia, čo jedol.