kočička007

Může fungovat vztah holky 14 a kluka 18?

Může fungovat vztah holky 14 a kluka 18??

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Banán88

Ne

Doplňuji:
… zadnou lasku nechci v zadnem pripade znevazovat, ale ptas li se na funkcnost opravdovou skutecnou a vyzralou jak ji vidim ja, tak NE. Je to stejne, jako by ses me ptala, jestli muze jit beznohy do prace..

Další odpovědi
redy

Ne

Není to dobrej nápad.
Kam pospícháš?

marci1

Ne

Ptáš se již počtvrté na totéž. Otázky se nemají opakovat. ☹

setapouch

Ano

Jiste, ale… Mimochodem, umis cist? Tato otazka se tu opakuje kazde dva tydny.

Dochy

Ano

Jo, pokud budou oba opatrní a rozumní.
Ale bacha, velice často je to v tomto věku s tou opatrností i rozumem trochu slabší.

Poklička

Ano

kuncja

Ano

Doplňuji:
Ano, ale oba by měli mít rozum a uvědomovat si svou odpovědnost.

milablond

Ano

Pokud se maji radi a neco je spojuje, tak ano :)

KatkatkaW

Ano

Doplňuji:
Úplně to nejlepší to není, ale fungovat to může.. Ale je málo osmnáctiletejch, co by nechtěli po tý čtrnáctce sex a tak. Každopádně by ta holka neměla dělat nic, co sama nechce.
Stejně se po čase rozpadnou, 14 let je vážně málo na nalezení trvalého vztahu, protože přijde ještě moc moc změn.. :)

Hlada

Ne

U normálních lidí jsou 4 roky v tomto věku dva jiné světy. Nedovedu si představit maturanta, který by si rozuměl s holkou ze základky a naopak. U nějak handicapovaných to ale může být jinak.

Hawajka

Ne

quizzi

Ano

ivzez

Ne

Doplňuji:
A nezapomeň na to, že jej neznáš. Víš jenom to, co ti napsal on,
nic z toho, co ti napsal (včetně informace o věku) nemusí být pravda.

Příště pokračuj v původní otázce, kterou můžeš doplnit,
případně můžeš psát v diskuzi pod ní.

Nezakládej ke stejnému problému další otázky!

Roman71

Ne

Doplňuji:
V tomhle věku se dá těžko uvažovat nejen o vyspělosti, natož o vážnosti a zodpovědnosti toho plnoletého kluka (s plnou trestní odpovědností) s holkou, která ještě nemá ani občanku a rozum nejspíš také ne.

Jestli je to tvůj případ a bojíš se to říct, vůbec nemáš kam spěchat.

NelieM

Ano

Doplňuji:
V dnešní době jde všechno, ale myslím si, že to nebude mít dlouhého trvání…

PetrXY

Ano