Kezurek1CZ

Co mam dělat když chodim s holkou?

Chodim s holkou a nevim co mam dělat v tom smyslu, že se chci třeba držet za ruce. No mi už spolu jednou chdili asi tak před 2 měsícema ale neni mi pořád jasno jesti spoulu chodíme. No o hodině mi napsala:
Ona: Máš mě ješte rád?
Já: proč?
ona: protože s tebou chci zase chodit.
Já: já s tebou taky.
A takhle to pokračovalo další hodiny:
Já: Chodíme spolu teda?
Ona: jo a jestli s mím kroužkem chceš jet .....
No tak nevim jestli na ni moc spěcham?
A napadlo mě jestli se ji třeba nedotknout ruky když půjde na hodinu.?

Nejlepší odpověď
Awe

Nejlépe uděláš…Když ji dáš „koňara“ aby si tě všimla.Trochu jí potahej za vlasy a když chceš být jó cool tak ji plivni do tváře.Pro další level bych tě zatím neviděl na přetáhnutí klackem po hlavě a odtažení do jeskyně máš ještě čas.

No jo. rozmazlené děcka si umí psát na Fb ale v reálu si bez toho ani neškrtnou…Ale co to už se zase opakuju jako vždy.Mě tohle dokáže tak nasr..

Další odpovědi
anonym

Máš se učit – koukej, kolik problémů máš, když se namísto vyučovanému předmětu věnuješ naprosto mimoškolní aktivitě…
😁

huxa

Počkej, jakože, to jako fakt? „Chodili sme spolu“, ale bojíš se jí dotknout za ruku? A co takhle jak píše Awe ji přetáhnout klackem přes hlavu (nemyslím palici), toho ses také bál, když ste spolu chodili? Jak ste spolu mohli vydržet?

Neboj, také jsem byl malý a blbý, teď jsem sice o trochu větší, ovšem v pubertě dojdeš na to, že s dívkama lze dělat daleko víc, než si s nimi povídat a psát hloupé psaníčka…