mirekborek

Jak vydržet s bráchou.

Mám bráchu (7letýho) a je napůl postiženej a nejde s ním vydržet prosím pomozte. díky

Nejlepší odpověď
Mozeq

Měli by se hlavně postarat rodiče ne my, ale ber to tak, že je to tvůj brácha a snaž se ho pochopit. Někdy mu musíš vyjít vstříc, ale hlavně ty rodiče musí určit pravidla a dohlížet na ně.

Další odpovědi
Drap

Zřejmě si budeš muset zvyknout a najít si v této situaci něco pozitivního.

marci1

Milý Mirku, jsi starší, rozumnější. Zkus mít s ním více trpělivost a začni ho vnímat jako postiženého. Je to Tvůj sourozenec, máte stejnou krev. Měj ho rád takového, jaký je a pomáhej mu. Určitě to zvládneš. 🙂