NatalieG

Doporučíte pro syna brigádu v Ostravě?

Dobrý den, ráda bych se zeptala na brigádu pro syna v Ostravě, dostal nabídku na obsluhu výrobní linku zde: http://www.lep­siprace.cz/bri­gady ale zdá se mi to jako nebezpečná práce za takový plat, respektive za 80 Kč na hodinu, zase na druhou stranu tady v Ostravě to jsou pro studenta pěkné peníze. Co myslíte? Dali byste na takovou práci své děti?

Odpovědi
autacek

Určité bezpečnostní standardy jsou nastaveny všude, stejně tak jako je různá práce různě nebezpečná.

Syn se rozhodně naučí vážit peněz, na druhou stranu pokud má schopnosti a možnosti dělat něco lepšího, v rámci budoucí praxe se mu odbornější činnost sejde víc, nicméně každá zkušenost k nezaplacení.

yuko

At si sám vybere takovou brigádu – práci, díky které si přivydělá a zároveň ho bude bavit. Na jobs.cz máte denně nové nabídky brigád nebo jobcentrum a mnoho dalších. Proč by měl dřít u výrobní linky za 80 na hodinu, když jinde může pracovat v pohodě za 130 na hodinu. Nechte ho hledat, ať si sám vybere.