Klarisa

Je to možné?

Moje dcera má pracovat u pojištovací společnosti,u­zavírat pojištění,ale po měsíci,kdy chodila na školení se dověděla,že musí od toho člověka,který uzavře popř.i neuzavře pojištění od něj získat adresu a telefonní číslo od 10 lidí.pokud ne bude si muset sama hledat lidi,které bude pojištovat a možná ji i vyhodí z práce.Přece anijá bych nedala adresy od svých příbuzných a co ochrana soukromí?To by se mnou můj otec nebo bratr pěkně vyběhl,kdybych dala jejich adresu neznámému člověku,který by je potom otravoval s pojistkou a kdoví čím ještě.Dcera kvůli tomu chce odřeknout práci a je v depresi,protože je jasné,že jí nikdo nedá kontakty na druhé lidi.Můžete poradit co dělat?

Nejlepší odpověď
Fred

Pyramida. Ano, kupodivu to pry do jiste miry funguje, jsou tupci, kteri ty adresy skutecne daji. No, rozhodne ja bych takovou praci nedelal, pokud by to slo jinak (a ono to jde asi vzdycky jinak). Vzdyt je to hnus. A kdyby po me nekdo chtel adresy a cisla lidi, ktere znam, tak si s nim v nejlepsim pripade pokusim o jeho praci promluvit a rozhodne mu nic nedam. A uz jak by za mnou nekdo prisel, chtel bych nejprve vedet, kdo me prasknul (pokud bych si tedy uvedomil, ze me vlastne mozna nekdo znamy napraskal).

Další odpovědi
led

obchodní zástupci, poisťováci a podomoví obchodníci vlastne pracujú týmto pyramidálnym systémom, aj keď sa o tom oficiálne nehovorí. Platení sú od počtu získaních „duší“ a ich „hodnoty“

anonym

DOBRÝ DEN.JEDNÁ SE SKUTEČNÉ O PYRAMIDU A NE O ŽÁDNÉ POCTIVÉ JEDNÁNÍ,JE TO V PODSTATĚ PROTIPRÁVNÍ A LŽIVÉ A JE POTŘEBA ABY VAŠE DCERA CO NEJDŘÍVE NAVŠTÍVILA DOBRÉHO PSYCHYATRA NEBO PSYCHIATRIČKU A NECHAT SE CÍLENĚ LÉČIT ANTIDEPRESIVY A JEDNOZNAČNĚ URČIT VZNIK TÉTO NEMOCI JAKO DŮSLEDEK PODVODNÉHO JEDNÁNÍ TÉ FIRMY,KTERÁ JI VLASTNĚ TAK NEHORÁZNĚ PODVEDLA.PŘEDAT TENTO PŘÍPAD CO NEJDŘÍVE S LÉKAŘSKÝM POTVRZENÍM PANÍ ZÁSTUPKYNI JIŽ TEĎ ZESNULÉHO OMBUCMANA PANA MOTEJLA A NENECHAT SE ODBÝT!!! VAŠE DCERA TRPÍ V DŮSLEDKU PODVODNÉHO JEDNÁNÍ TÉ FIRMY A NA ZÁKLADÉ TOHO VŠEHO MŮŽETE PODAT ŽÁDOST O NÁPRAVU A FINANČNÍ ODŠKODNÉNÍ.NEBOJTE SE,A NENECHTE TO VŠE JEN TAK!!!ZDRAVÍ VÁS ---ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI