Andělé

Casting na modelky,prosím o váš názor,děkuji.

Dobrý den,prosím o váš názor týkající se castingu-hledání modelek ve věku 13–22 let pro Elite Model Look.
Často se nás okolí ptá,proč dcera nezkusí modeling. Studuje na 8.letém gymnáziu a já jsem toho názoru,že vzdělání je na 1.místě. Proč v případě výběru,zatěžovat 14.leté dítě světem dospělých. Bývalý manžel a má mamka jsme stejného názoru,ale někteří v rodině a jiní známí si myslí,že prý je škoda nezkusit dceři dát šanci,abych toho prý jednou nelitovala.
S dcerou jsem to probírala,na casting stejně nechce,velice mě těší,že je rozumná. V dubnu probíhá casting po celé republice,ale stále si za svým názorem stojím,vzdělání je prioritou,vidím v něm hlubší význam než v případném modelingu. Ani ji nechci brát poslední roky dětství.
Podstatný je dceřin názor,nechce jít tak není co řešit. Ale mne by zajímalo,co si o tom myslíte,zda mi dáte za pravdu,že dělám dobře a dceru po castingech netahám.
V jejích 5 letech jsem ji jedinkrát na casting vzala,kde ji sice vybrali,ale před nástupem do školy jsem smlouvu ukončila a od té doby ji nikam netahám a myslím,že dělám dobře…???
Děkuji.

Nejlepší odpověď
iceT

Myslím,si že děláte moc dobře,sama jste si to ospravedlnila i zdůvodnila a pokud ani dcera nechce,tak proč to vlastně dělat?Pokud rodiče tahají svoje děti do takovýchto akcí,tak si jen kompenzují svoje nesplněné sny-teda aspon o tom někde psali.

Další odpovědi
odpomass

Věřte mi, že litovat bude v životě třeba dost věcí, ale určitě ne toho, že nezkusila konkurz na modelku. Vzdělání je opravdu mnohem podstatnější, zvlášť, když ona sama má názor takový, jaký má. Děláte dobře, to mi věřte…

hanulka11

Můj názor je ten – kdyby potom ona toužila a vy jste jí to nechtěla dopřát, bylo by to horší – asi by byla moc zklamaná ,ale takto je to v pohodě .
I když některá děvčata zvládnou učení i castingy a následovné přehlídky .
Opravdu bych to nechala na ní a do ničeho ji netlačila.

Andělé

Moc vám děkuji za názory,hodně mě potěšily,jsem ráda,že máte názor jako já. 🙂
iceT: tj.pravda,někdo si kompenzuje své nesplněné sny na svých dětech a neuvědomují si,že pokud to dítě nechce,nebude šťastné. Děkuji.:-)

odpomass: také si myslím,že toho dcera nebude litovat,kord když sama nechce. Děkuji.:-)

hanulko11: přesně,kdyby to bylo obráceně a já ji to nechtěla dopřát,tak by mi to mohla třeba někdy vyčíst,ale když sama nechce,tak nač ji nutit. Myslela jsem si,že by zameškávala školu,nenapadlo mě,že to některá děvčata vše zvládnou,ale věřím tomu. Děkuji.:-)