Alča M.♥

Zlomila jsem bývalému srdce :(

Asi před rokem, rokem a půl jsem se rozešla s jedním klukem. Začali jsme jsme spolu chodit asi před 2,5 lety. Byli jsme ještě děti, dali jsme se dohromady tím, že když jsme se přihlásili do dramaťáku, řekla jsem mu, že jsem ráda, že tam chodí a on na to, že on taky a dal mi pusu. Od jsme spolu chodili, byla jsem zamilovaná až po uši. Pořád jsme se drželi za ruce, muckali se.:s Jenže asi o půl roku později mě začal pořád otravovat(„Ty jsi tlustoprd!“, atd.). No a pak jsme se rozešli. Nebylo to jenom tím, že mě pořád otravoval, už jsem ho nemilovala, ale i tím, že se mi asi 3,5 roku líbil jiný kluk. Od té doby mě otravoval pořád. Nesnášela jsem ho ještě víc. Naopak toho druhého jsem milovala ještě víc, než bývalého(A pořád miluju). Bývalý mě pořád miloval. Dneska řekl jedné mojí kamarádce, že se mu líbím(což vím asi 3 roky). Řekla jsem si s kamarádkou, že si s ním asi promluvím. Tak jsem za ním zašla a řekla mu, že mi to kámoška říkala a že si za ten rozchod může sám, že kdyby nebyl takový debil, možná bych s ním ještě byla(což asi není pravda). A to byste nevěřili, co udělal! Normálně se rozbrečel. U kluků to není moc často. Teď mi ho je trochu líto. Vím, že to nebylo moc pěkné, co jsem mu řekla, ale chtěla jsem být upřímná. Co mám teď dělat? Mám se omluvit? Někdo mu ale pravdu musí říct, ne?
Doplňuji:
Pro: hanulka11
Dík za radu. To je poprvé, co mi je trapná odpověď užitečná(bez urážky). A mimochodem mi je dvanáct, tobě?

Nejlepší odpověď
hanulka11

měla by sis založit svůj blog a tam si psát s vrstevníkama , už je to fakt trapárna tady – kolik je ti let tipuju tak 12–13.
Doplňuji:
jen o něco je mi víc než tobě,
mám 12 letého vnuka – puberťáka …tak jsem dobře poznala kolik ti je …jo máš veliké problémy fakt …ale řešila bych je jinde ,ne zde- promiň

Další odpovědi
terry

To by mě zajímalo, v kolika letech to začalo.

Před 2,5 lety jste spolu začli chodit, 3,5 roku se ti líbí jiný kluk, 3 roky to víš, ze se mu líbíš, atd atd…
Víš, koho vlastně miluješ?

Pravda, založ si vlastní blog.
Doplňuji:
Neboj, za chvíli se mu to srdce zahojí. A než se ožení, ještě několikrát.

anonym

Alčo, Ty jsi zamilovaná od narození? Tedy takový případ jsem ještě nepoznala.
Milá slečno, buď tak hodná a udělej si sama v sobě trochu pořádek. Tady se zbytečně vybavujeme o pocitech nevyzrálé školačky. Tím nemíním nic jako urážku. Ty jsi ale zamilovaná 2,5 roku, dalšího kluka miluješ déle než 3 roky a máš 12 let.
Jsou dětské lásky, ale ty pomíjejí a není třeba je řešit tady, před celým fórem Odpovědí.cz.
Kdy pozná žena, že je dospělá?
Tak to Ti opravdu ještě dlouho nehrozí. Jsi dítě, tak se konečně chovej podle toho. Nekomplikuj si život city, i na ty musíš jako člověk „dozrát“. Nech už na pokoji kluky a soustřeď se víc sama na sebe. Až to bude pravá láska a ten pravý kluk, tak to poznáš. Stejně jako poznáš to, kdy se z Tebe stane dospělá žena.

venkovan

Jo děvče jsou to problémy které tě budou provázet celý život. Řekl bych, že je to jako s tím řidičem (až budeš jezdit pochoopíš), který když jede v hustém silničním provozu v jednom jízdním pruhu si myslí, že ten druhý je rychlejší. když do něj přijede, tak toho začne litovat, protože má pocit, že ten první pruh je rychlejší.

A, že u kluků není často, že se rozbrečí? Nevěř tomu. Brečíme taky. A pokud svému bývalému řekneš, že je debil, tak třeba brečel nad tím, že ti věnoval kus svých citů. Ona ta lítost zklamání v druhém člověku je skutečně až k pláči a kluk je dle mne frajer, že si nechtěl hrát na tvrďáka, ale dal volnost projevu zklamání nad ztraceným časem.
Mám pocit, že bys měla nad sebou trochu popřemýšlet (vlastně celá nejen mladá generace)- kluci ani holky v pravé lásce nejsou na hraní a na potěchu ambicí těch druhých.

Amie

Každej se s tím musí vypořádat sám. Pokud ho nechceš – což zřejmě ne, nedávej mu omluvami naději, ale na druhou stranu si zaslouží pravdu a dělat přes kámošku tyhle věci je fakt dost ponižující nejen pro něj, ale hlavně pro tebe. Ty nemáš odvahu mu to říct tak, aby tě nechal být a to ty jsi se ztrapnila. Ale i jeho, že to musel slyšet od někoho jiného. A kdoví jaký k ní má on vztah.

Jinak jsem myslela že chceš sbalit spolužáka… ted řešíš k tomu bývalího?

iceT

Já teda nevím,jestli jsem ve 12 letech věděla,co je to láska,co je to muckat se a podobně.
Když v tomhle věku řešíš takovéhle záležitosti,tak by mě moc zajímalo,jaké záležitosti budeš řešit tak za 5–10 let.

Alča M.♥

Každý to má jinak, no. A můžeš prosímtě psát komentáře, které nejsou odpovědi do diskuze? Díky

iceT

No to čumím,slečna čte kodex a ještě upozorní,že odpověď je vhodná na diskusi,hm.

Jen jsem chtěla říct,že mě když bylo 12,tak jsme s mými vrstevnicemi měly na hraní panenky a ne kluky.
Nechci podcěňovat tvoje city,ale nemyslím si,že dvanáctiletá lidská bytost může vědět něco o lásce.

iceT

No to čumím,slečna čte kodex a ještě upozorní,že odpověď je vhodná na diskusi,hm.

Jen jsem chtěla říct,že mě když bylo 12,tak jsme s mými vrstevnicemi měly na hraní panenky a ne kluky.
Nechci podcěňovat tvoje city,ale nemyslím si,že dvanáctiletá lidská bytost může vědět něco o lásce.

Alča M.♥

Jo, jasně, miluju toho, se kterým jsem nechodila, o kterém jsem psala asi ve třech otázkách

hanulka11

myslím, že nevíš zatím co to je milovat ,prostě o tom sníš jaké by to bylo ,jo je to pěkné jen si to užívej, ale opravdu si najdi dívčí stránky a pokecáš si tam líp

Alča M.♥

Já vím, co to je. A řeším bývalého, protože se chová jak malý děcko a zase to vykecá „mamince“

venkovan

Na rozdíl od tebe Alčo, ten kluk se chová tak jak je mu dáno jeho věkem. Na nic si nehraje, nepřetvařuje se.
Jednou třeba poznáš, že takový kluk má velké srdce, a že zbytek svého života budeš snít o citlivém partnerovi.
Neboj – to co teď řešíš není tragédie – prosšli jsme si tím svým způsobem všichni. někteří naštěstí až když byli trochu starší, tedy víc pro život vybaveni.
A víš to, že si nemohu vzpomenout, že bych se svými kamarády probíral do detailu své vztahy? Jistě, že jsme si mnohé řekli, ale všichni jsme si tak nějak schovávali určité zavřené komory ve kterých bylo to, co by ven co se mezi dvou řeklo, stalo, nemělo přijít, aby se tomu druhému zbytečně neublížilo.

anonym

Alčo,Alčo. Jsi opravdu víc dítě, než si myslíš. Spěješ do stadia, že Ti na Tvé otázky nikdo nebude odpovídat. Pokud nemáš nic zásadnějšího než svoje fantazie, tak už toho opravdu koukej nechat. Hanulka Ti to napsala tak srozumitelně, jak jen to šlo a ještě s ohledem na to, aby se Tě zbytečně nedotkla. Trapné nejsou její odpovědi. Trapné je, že po dospělých lidech chceš, aby se vážně zabývali Tvými nevyzrálými pocity. Věř tomu, že city to ani zdaleka nejsou.

hanulka11

to je dobře dokud se svěří mamance ty by ses taky měla svěřit a pěkně si s ní popovídat a nehrát si na velkou a víš kolik měl můj vnuk už holek …asi 15 a pamatuje si jak měl modré dupačky a holčičce vedle se moc líbil a miloval ji … dobrý kecy viď ..... tak to je něco podobnýho :D:D:
neboj to přejde a bude dobře