Avatar uživatele
verunka483

v kolika letech jste měli prvního kluka/holku???

mě je totiž 14 a ještě jsem neměla vztah… tak se jen ptám…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Frogman, Pella před 4434 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Ve 14 letech jsem taky neměla vztah, ani v 15, ani v 16 .....Já měla hodně zájmů, hodně kamarádů a na nějaké randění mi bylo škoda času. Ona je většinou lepší zábava v partě, než se někde nudit ve dvojici. Vážný vztah taky přišel, bylo mi 18 1/2 a přišlo mi to tak akorát. Není kam spěchat, bezstarostné mládí je docela krátké 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

V 18.
Hodně jsem sportovala, závodně tancovala, …
Měla jsem do té doby lepší zájmy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

jo jo těch dětských a platonických bylo hodně moc, ta první láska přišla v 16 byla krásná, ale co já vím je jiná doba, myslím, že máš ještě chvíli čas..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
player242

Já už ve školce. Vydržel asi týden. :D Ve 14 je jěště brzo. Šak to neva, počkej si natoho pravého.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Podle zákona mít kluka ještě NESMÍŠ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

to máš ještě času!
nikam nespěchej, ono ti to nikam neuteče a pak to bude o to hezčí, první láska :)

Michale, proč by NESMĚLA mít kluka? pokud vím chození na rande, vodění se za ruce a líbání věkem omezení není, věková hranice se vztahuje na sexuální vztah.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Čím později (nemyslím v 60 ti) tím lépe. Vše to budeš jinak vnímat než dnes. ve své podstatě raději te´d kamarádství než nějaký vztah.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek