verunka483

v kolika letech jste měli prvního kluka/holku???

mě je totiž 14 a ještě jsem neměla vztah… tak se jen ptám…

Nejlepší odpověď
Sůwa

Ve 14 letech jsem taky neměla vztah, ani v 15, ani v 16 .....Já měla hodně zájmů, hodně kamarádů a na nějaké randění mi bylo škoda času. Ona je většinou lepší zábava v partě, než se někde nudit ve dvojici. Vážný vztah taky přišel, bylo mi 18 1/2 a přišlo mi to tak akorát. Není kam spěchat, bezstarostné mládí je docela krátké 🙂

Další odpovědi
terry

V 18.
Hodně jsem sportovala, závodně tancovala, …
Měla jsem do té doby lepší zájmy.

briketka10

jo jo těch dětských a platonických bylo hodně moc, ta první láska přišla v 16 byla krásná, ale co já vím je jiná doba, myslím, že máš ještě chvíli čas..

player242

Já už ve školce. Vydržel asi týden. :D Ve 14 je jěště brzo. Šak to neva, počkej si natoho pravého.

Michal Kole

Podle zákona mít kluka ještě NESMÍŠ.

Ella

to máš ještě času!
nikam nespěchej, ono ti to nikam neuteče a pak to bude o to hezčí, první láska :)

Michale, proč by NESMĚLA mít kluka? pokud vím chození na rande, vodění se za ruce a líbání věkem omezení není, věková hranice se vztahuje na sexuální vztah.

venkovan

Čím později (nemyslím v 60 ti) tím lépe. Vše to budeš jinak vnímat než dnes. ve své podstatě raději te´d kamarádství než nějaký vztah.