blackfag666

Zábava a zabití času – doporučíte nějakou aktivitu?

Zdravím entity,
chtěl bych se vás zeptat, jak bych mohl zabít čas, ale né tak ledajak!
Určitě znáte Rubikovu kostku, yoyo, ruzné hlavolamy apod…Chtěl bych něco podobného, „aktivitu“,ve které se můžu zlepšovat či zrychlovat, ale né, aby to byla nějaký aplikace na mobilu.
Díky za nápady!
Doplňuji:
Tak jinak, myslel kapesní věci typu žonglování, spinování s tužkou apod..
Omlouvám se za špatné vyjádření.

Nejlepší odpověď
gecco

„zlepšovat či zrychlovat“ – a co máš asi tak na mysli?
Ale jó, doporučím ti PowerBall, tím posílíš prsty, záprstí, zápěstí, předloktí. A koneckonců i paže.
A pak jsou dobré šachy, zejména když seženeš dobrého spoluhráče.

Další odpovědi
Awe

Masturbaci-můžeš se zlepšovat a zrychlovat.

mosoj

Co takhle provádět tu entitu, entito.

Banán88

… boxersky trenink priteli, ten postaci, zabijes cas, zdokonalis kondici a vysledky na sebe nenechaji dlouho cekat. No a v pauzach si muzes skladat kosile…

anonym

Raději než na mobilu,ti doporučím třeba skládat nějakou hudbu,čas letí a mobilem toho moc nedokážeš,
http://www.you­tube.com/watch?v=bu­UU7cKoDUo
Doplňuji:
Zkus třeba POI
https://www.go­ogle.cz/search?q=po­i&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a&channel=nts&gfe_­rd=cr&ei=i7o6VMib­FOag8wed5ICoBA

anonym

Beatbox, parkour freestyle, freestyle s tužkou, vozembouch (Kaiser a Lábus),…

Kelt

Vše záleží na tvých schopnostech a možnostech, věku a pod. Můžeš skusit žonglování s míčem, raketou a tenisovým míčkem a pod – ve všem existují nějaké rekordy zapsané v Guinessově knize. Je mnoho hlavolamů, dají se psát knihy, vše se dá rozvíjet, skládat hudba, hrát. Nevím, co tě baví. Třeba si změř, jak daleko ti dostříkne krev z tepny, z jakého patra můžeš seskočit na zem a pod. Zkoušej rychlost psaní na PC, rychločtení a pod.

marci1

Začni luštit křížovky. Těžkou křížovku umí vyluštit málokdo. 🙂