Terixína

Zkoušeli jste někdy žonglovat?

S čím? Naučili jste se to? Jaké triky?

Nejlepší odpověď
Drap

Jednou, moc mi to ale nešlo. Je to stejné jako se vším ostatním. Bez trénování a zkušeností to nejde.

Další odpovědi
Dochy

Zvládnu chvilku 3 tenisáky. Ale jen chvilku. Pro větší úspěch bych musel věnovat čas tréninku..

Shoehardt

Ano. Se třemi předměty (míčky, kameny…) to jakž takž umím a občas tím oslňuju malé děcka. Ale chybí cvik. Občas to mi to spadne.

A taky umím dvěma předměty v jedné ruce.

Lamalam

Ano. Dovedně žongluji se slovy.

Kepler

Vědomě jsem se o to nikdy nepokoušel, na to jsou moje ruce příliš olšové. Ale mnohokrát se mi už stalo, že mi něco vyklouzlo z ruky a někdy trvalo i dvě vteřiny, než to konečně dopadlo na zem a někdy jsem tu věc na třetí pokus i znova chytil. Obecenstvo bylo vždy velice vděčné a hrozně se chechtalo, nevím proč. Víte jaká je to tragédie, když se rozbije poslední flaška finské vodky?