Lidi,já zabil,já jsem dnes zabil…

… dvě mouchy jednou ranou,vlastně tři! Když už jsem byl ve městě,navštívil jsem FÚ,MÚ a pedikúru.
A co vy,kdy jste naposled zabíjeli?! 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Barbakane, Ty mně jednou s těmi vtípky vážně zabiješ. (Teď si nejsem jistá – tykáme si, vykáme si? To je vlastně taky na zabití.) Dost často tu na Tvé otázky reaguji, tak navrhuji to tykání.
Já dnes jenom pomáhala zabíjet – bacily. Mám nemocnou vnučku, tak jsem dělala babičku ošetřovatelku.

Další odpovědi
pusinka50

Já dneska 2 mouchy. Lítala jsem se svým hyperaktivním pejskem po lese, (je menší hubenej 5-ti kilovej, ale asi samá šlacha, táhne mě za sebou, že mu fakt nestačím, já celá splavená, on úplně v pohodě)a tak doufám, že jsem při tom shodila aspoň 2 deka své ehm poněkud vyšší váhy:-)

Drap

Já taky dneska : Spoustu času.Ale nedáí se s tím nic dělat. Pozdě bycha honiti.

tom004

A kolik jich to přežilo? Tipoval bych,že nikdo.

Amie

Naposledy to schytla kytka… vlastně už asi desátá. Tentokráte to byl kaktus.

jendahun

Jsi na dobré cestě.Pokračuj v tom a časem se to zlepší.Doufám,že tě nemusím nasměrovat?

anonym

pro ocko:avatar
Stříbrný ocko

Tak, jo Barbakane, budeme si tykat,ju? Platí to i opačně, ano? Já jsem tak ráda, že jsem mladší, chichi.

anonym

Myslela jsem si to, ale stopro jistá jsem si nebyla. Moc děkuju za taktní připomínku.