Avatar uživatele
anonym

Lidi,já zabil,já jsem dnes zabil…

… dvě mouchy jednou ranou,vlastně tři! Když už jsem byl ve městě,navštívil jsem FÚ,MÚ a pedikúru.
A co vy,kdy jste naposled zabíjeli?! 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Andělé, tom004, Drap, ondra07, leporela22, anonym, Amie, akvidzerp, anonym před 4412 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Barbakane, Ty mně jednou s těmi vtípky vážně zabiješ. (Teď si nejsem jistá – tykáme si, vykáme si? To je vlastně taky na zabití.) Dost často tu na Tvé otázky reaguji, tak navrhuji to tykání.
Já dnes jenom pomáhala zabíjet – bacily. Mám nemocnou vnučku, tak jsem dělala babičku ošetřovatelku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Já dneska 2 mouchy. Lítala jsem se svým hyperaktivním pejskem po lese, (je menší hubenej 5-ti kilovej, ale asi samá šlacha, táhne mě za sebou, že mu fakt nestačím, já celá splavená, on úplně v pohodě)a tak doufám, že jsem při tom shodila aspoň 2 deka své ehm poněkud vyšší váhy:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Já taky dneska : Spoustu času.Ale nedáí se s tím nic dělat. Pozdě bycha honiti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

A kolik jich to přežilo? Tipoval bych,že nikdo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Amie

Naposledy to schytla kytka… vlastně už asi desátá. Tentokráte to byl kaktus.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Jsi na dobré cestě.Pokračuj v tom a časem se to zlepší.Doufám,že tě nemusím nasměrovat?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

pro ocko:avatar
Stříbrný ocko

Tak, jo Barbakane, budeme si tykat,ju? Platí to i opačně, ano? Já jsem tak ráda, že jsem mladší, chichi.

před 4412 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Myslela jsem si to, ale stopro jistá jsem si nebyla. Moc děkuju za taktní připomínku.

před 4412 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek