Avatar uživatele
autacek

Vyhráli jste dnes s EET ve slosování Účtenkovky?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, bolak před 2353 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Ne, já jsem se nezúčastnila.

Neví někdo, jaká byla účast – kolik lidí zaregistrovalo kolik účtenek?
Nechce se mi to hledat, ale zajímalo by mne to. )–:

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ne,ale možná to bude tím, že jsem si „nevsadil“ …

… kruci, teď jsem si teprve přečetl odpověď annas >>> tak to se ani nemá cenu registrovat, to je horší jak sportka, sice se říká, že štěstí sedne i na vola, ale tady bude asi velká konkurence, takže to vzdávám i do budoucna …

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Nemohla jsem vyhrát, protože jsem se loterie nezúčastnila.

"První losování účtenkové loterie: Web s výsledky byl nedostupný, část hráčů je znala dříve

Ministerstvo financí rozdá zhruba 21 000 výher, první cenou je jeden milion korun. Druhou cenu představuje automobil za zhruba 400 000 korun – konkrétně Ford Focus Kombi s benzinovým motorem o obsahu 1,6 litru v tmavě modré barvě.

Do říjnového slosování účtenkové loterie se zaregistrovalo zhruba 478 tisíc lidí, celkem přihlásili 11,1 milionu účtenek. V rámci EET bylo v říjnu vydáno 376 milionů účtenek." atd.

Petr Kučera CTK
https://zpravy­.aktualne.cz/fi­nance/nakupova­ni/slosovani-uctenkovky-vyherni-ucty/r~da12376­ec9fb11e7af7dac1f6b220e­e8/

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Avatar uživatele
independent

Nevyhrál jsem, ale šance byla menší než kdybych si koupil los.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

To nemůžu říct, jako výherce musím souhlasit se zveřejněním mé osoby a pak si veřejnou informaci spojíš s nickem a jsem veřejnej i tady. Kdyby to Babiš vymyslel tak, že 50% zůčastněných „hráců“ vyhraje lízátko, mohlo nás šťastných teď tady být víc a hlavně anonymně!

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

samozřejmě nic 🙂, ale registroval jsem jen asi 10 účtenek pak mě to opisování hromady údajů přestalo bavit. Pokud se k tomu ještě někdy vrátím tak snad jedině až přidají podporu AZTEC nebo QR kódu, který půjde snadno nasnímat. Do té doby zoufalá ztráta času … QR kód ale zřejmě nepřidají jen tak, má řadu nevýhod z pohledu primárního účelu hry a tím je špehování menších podnikatelů kteří si spíš než velké supermarkety troufnou občas něco nepřiznat. Pokud by doplnění QR na účtence bylo dobrovolné, tak zrovna tito menší podnikatelé by jej pochopitelně netiskli, a množství jejich účtenek ověřovaných loterií dramaticky klesne až na dno 🙂 a hru by zaplavily jen účtenky obřích řetězců, u kterých ale úniky prakticky nehrozí. Hra by pro MF pozbyla smyslu.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já nevyhrál milion ani auto, podvedli mě!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Hurááá, vyhrál!!!
Jsme v balíku !

(100Kč)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
CR chess2017

NE ):

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Ne, ale ani mě to nijak netíží. Zaregistroval jsem je pouze z „plezíru“, na základě otázky Keplera, pouze pro srandu.
Nikdy jsem nic nevyhrál a tak mě to ani teď nepřekvapí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

teď jsem si chvíli hrál s excelem, takže jentak pro zajímavost > https://ctrlv­.cz/shots/2017/11/18­/nQdX.png

Pokud jsem to tam naklikal správně, tak z toho vychází že pokud zaregistrujete během měsíce 500 účtenek, budete mít skoro 2% šanci že vyhrajete alespoň 100 korun.

Přičemž 1 účtenka trvá zadat asi tak minutu, takže kdo by se tím chtěl živit, vydělá si nádherných 12 korun za hodinu…respektive MÁ ŠANCI 1,77% vydělat si těch 12 korun za hodinu.

No není to nic moc, ale zase lepší než lovit v akcích máslo, tady vám alespoň nevylámou ruce…

před 2350 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

tak oprava, měl jsem špatně zaháklou buňku 🙂 ty čísla by měly vycházet takto > https://ctrlv­.cz/shots/2017/11/18­/bnTP.png

to by pak vycházelo na krásných 30 korun za hodinu v šanci 1/4, a to už fakt není špatný, tak vy všichni co tvrdíte že máte málo peněz, tak honem nakupovat!! ať máte co přepisovat..

před 2350 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

ivzez: … zde seznam výherců: https://www.uc­tenkovka.cz/slo­sovani#kalendar (Gratulujeme všem 21 025 výhercům, na které se v historicky prvním slosování Účtenkovky usmálo štěstí.)

před 2352 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… kruci, teď jsem si teprve přečetl odpověď annas …

před 2352 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek