Rokio

Kolik lidí se účastní účtenkové loterie v České republice (zhruba)?

Zajímal by mě přibližný počet (stačí opravdu hrubý odhad) lidí, kteří se účastní účtenkové loterie v rámci EET v naší zemi.

Nejlepší odpověď
marci1

Posledního slosování Účtenkovky, které proběhlo 15.7.2018, se zúčastnilo 379 450 hráčů, což je doposud nejnižší počet od začátku loterie. Oproti předchozímu slosování je to o 15 tisíc účastníků méně, a oproti rekordnímu druhému slosování jde dokonce o propad o skoro 100 tisíc hráčů. 🙂
https://www.pod­nikatel.cz/clan­ky/propad-zajmu-o-uctenkovku-pokracuje-ubylo-dalsich-15-tisic-hracu/