mosoj

Je možné zaregistrovat do účtenkové loterie 30 000 účtenek za měsíc?

Aplikaci pro výměnu a registraci účtenek, znám. I tak se mně to jeví jako nadlidský úkol. Účtenky musí sehnat případně vyměnit.
Naděje na jakoukoliv výhru je 1:600.

Nejlepší odpověď
klumprt

Je to cca 1000 účtenek denně, to znamená každý den zadat účtenky od 1000 různých obchodníků. To si nedokážu představit, jakými účtenkovody by to člověk shromáždil. 1000 nákupů denně není reálné, to by pak nebyl ani čas na to zadávání, které při 8 hodinách ponechaných na spánek,jídlo, hygienu vychází na 1 účtenku za minutu.
Zjevně je nutné do toho zapojit jiné lidi. Buď spolupracovat na jednom uživatelském účtu s tím, že se budu dělit o případnou výhru nebo nějak kšeftovat s účtenkami navíc od jednoho obchodníka. Server na výměnu účtenek existuje. Ovšem taková výměna by byla pracná a zabrala by každý den spoustu drahocenného času určeného na zadávání (které dle mé vlastní zkušenosti zabírá vždy tak 20–30 vteřin.
Takže bych řekl, že pokud nějaký uživatel má tolik zadaných účtenek za měsíc, půjde docela určitě o týmovou práci.

Další odpovědi
Drap

Proč by ne to je cca 54 účtenek za den a to lze pěkně v klidu zvládnout.

Lgee

Pokud by si to dělal rychlosti 1/ minutu tak to mas v pohodě.
Za minutu to není problém.

nyjono

Teoreticky.
Ale pokud budu věnovat stejnou energii nějaké jiné výdělečné činnosti, asi to bude rentabilnější, než ztrácet čas s účtenkovkou.

Edison

Existuje nějaké ustanovení proč by to nemělo jít? Projdi si pravidla Účtenkovky!! Případně podej dotaz na MF!!

Arne1

Snad…

  1. účtenky se dají na bazaru koupit.
  2. účtenky zadané do bazaru se dají do účtenkovky vložit jedním kliknutím

o exektivitě ale nechci polemizovat

nyjono

Drape, nevím tedy, jak jsi na tom s matikou, ale 30000 ks účztenek : 30 dny???

nyjono

A ještě dostaneš bodík 😁 😁 😁

klumprt

Drape, snad 1000 denně, ne? 🙂

mosoj

Podle mého mínění je nejblíže klumrt.
Účtenky lze získat za kredit, který získáš buďto tím, že tam účtenku vložíš a někdo si ji vezme, pokud je vše v pořádku ( a to vždy nebývá) získáš 2 kredity, za které si můžeš vybrat jednu z tisíců nabízených účtenek. Nebo si kredit koupit za peníze. 550 kreditů za 390 Kč, což je v nejlepším případě 275 účtenek ( hráči kteří nejsou VIP platí za jednu účtenku 3 kredity), tito hráči jsou ale určitě VIP. . Účtenky ale nebývají v pořádku ať už nepozorností nebo úmyslně( i zde se podvádí). Takže to tak snadno nejde. Navíc musíš dávat pozor aby jsi si vybral od jednoho obchodníka jenom jednu účtenku denně!! Třeba Lidl a spol. je pro celou republiku jeden prodejce!! Takže ano, jedním kliknutím vybranou účtenku vložíš na herní účet, nejdříve ji ale musíš získat a pracně kontrolovat. I načítání účtenky skenerem musíš kontrolovat, vyskytují se hodně chyby.
Musí být nějaká spolupráce mezi hrajícími. Měsíčně je tak cca 20 hráčů kteří mají registrováno účtenek od 10 000 do 30 000.
V systému bazaru platí i hodnocení, které se dost negativně podepisuje na osobním kreditu hráče.

Mc Merkurion

… sakra, ty jseš informován, kde to funguje ???