Avatar uživatele
Disraeli

Vyhráli jste někdy v loterii nebo hazardu?

Počítá se jakákoliv částka nebo věc. Já kdysi 50 Kč. Los jsem dostal darem, jinak je nekupuju ani jsem nikdy nesázel. :)
Hodněkrát v Pokeru, ale to jsme hrávali s minimem a navíc jsme si to vždy po hře rozdělili zpátky, takže tohle se nedá počítat.
Pokud jste vyplňovali libovolná čísla na tiketu, podle čeho jste je vybírali? Instinkt, nějaké datum, oblíbená čísla, údajná předpověď?

Že jste „10.000 návštěv­níkem stránky a vyhráváte tablet“ se ale fakt nepočítá. :D

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? GM před 999 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano

Kdysi dávno v loterii 20 kč a ještě ve sportce asi 600

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Justin1

Ano

Účtenkovka mi několikrát vynesla stovku, něco málo káplo i z losu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

Ano

Ano. Za socíku 1.cenu v sazce – 120Kč. Bylo deset jedniček a dvě remízy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Prostě já...

Ano

Několikrát v losech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ano

Sem tam nějaké slabší výhry pro „útěchu“. Jednou toho bylo víc, ale to jsme dávali v kolektivu, takže po rozdělení výhry toho moc na mne nezbylo.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Ano

Ano, a to 6.500 Kč. Částku jsem vyhrál díky tomu, že jsem vyplňoval dlouhodobě průzkumy. Pokud se nekvalifikuji na průzkum, dostanu los a díky dvě losům jsem ji vyhrál.

Zajímavá je skutečnost, že jsem do toho investoval pouze čas a ne peníze a na hazardu jsem tak více vyhrál než prohrál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ano

Ano, v jednom „slepičím“ časopisu jsem kdysi, před více než 20 lety, vyhrála za vyluštění křížovky pračku a ledničku, což byla jedna cena, ale asi omylem. Zboží mi přišlo, ale potom už tuto cenu redakce časopisu rozdělila na dvakrát.

Upravil/a: GM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Porkman

Ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek