eLx

Věříte v něco? V co?

V širokym smyslu slova. Díky .)

Nejlepší odpověď
www

Věřím v to, že umřu. Věřím, že příroda je moudrá. Věřím v určité fyzikální i chemické zákonitosti. Lidem, včetně sebe ne.
Čím jsem starší, tím víc vím, že nevím a proto nedokážu přesněji odpovědět 😉

Další odpovědi
Drap

Každý z nás v něco věří, ať už si to přiznává nebo ne. Já osobně věřím v přírodu a v přírodní zákonitosti.

rosinka

Dráp má pravdu, nelze nevěřit v nic. Já mám to štěstí, že se mi daří věřit v Boha. Říkám štěstí, protože vím, že to vůbec není jednoduché. A podotýkám,že si věřím po svém. Nechci a nepotřebuju k tomu žádné prostředníky, rady nebo vedení nějakých náboženství.

Andělé

Věřím v lidský vývoj.Jsme tu,abychom se učili poznávat sami sebe a našli cestu k tomu nejkrásnějšímu a to k lásce…
Když mi bylo zle,přestávala jsem věřit v dobro…ale ono tu stále je,byt to tak někdy nevypadá.Je dobré v něco věřit,protože když nám je mizerně,máme se čeho chytnout a to nám pomůže opět nahoru…:-)

dědapetr

Věřím v člověka a rodinu,přátelství a lásku,v naději i štěstí,v život i smrt.

Deli

Věřím v sebe, v to, že vše dobré i zlé se mi vrátí, věřím, že když něco hodně chci a maximum pro to udělám, dosáhnu toho.
Věřím také v přítomnost zemřelých, v nějakou vyšší moc (i když ne zrovna v Boha) a také v to, že v přirozenosti je síla.