Avatar uživatele
eLx

Věříte v něco? V co?

V širokym smyslu slova. Díky .)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, Deli před 4567 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Věřím v to, že umřu. Věřím, že příroda je moudrá. Věřím v určité fyzikální i chemické zákonitosti. Lidem, včetně sebe ne.
Čím jsem starší, tím víc vím, že nevím a proto nedokážu přesněji odpovědět 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Každý z nás v něco věří, ať už si to přiznává nebo ne. Já osobně věřím v přírodu a v přírodní zákonitosti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rosinka

Dráp má pravdu, nelze nevěřit v nic. Já mám to štěstí, že se mi daří věřit v Boha. Říkám štěstí, protože vím, že to vůbec není jednoduché. A podotýkám,že si věřím po svém. Nechci a nepotřebuju k tomu žádné prostředníky, rady nebo vedení nějakých náboženství.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Věřím v lidský vývoj.Jsme tu,abychom se učili poznávat sami sebe a našli cestu k tomu nejkrásnějšímu a to k lásce…
Když mi bylo zle,přestávala jsem věřit v dobro…ale ono tu stále je,byt to tak někdy nevypadá.Je dobré v něco věřit,protože když nám je mizerně,máme se čeho chytnout a to nám pomůže opět nahoru…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Věřím v člověka a rodinu,přátelství a lásku,v naději i štěstí,v život i smrt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Věřím v sebe, v to, že vše dobré i zlé se mi vrátí, věřím, že když něco hodně chci a maximum pro to udělám, dosáhnu toho.
Věřím také v přítomnost zemřelých, v nějakou vyšší moc (i když ne zrovna v Boha) a také v to, že v přirozenosti je síla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek