poa.li

Věříte? V něco, něčemu, sobě, někomu…

Nejlepší odpověď
led

Ano, v život

Další odpovědi
Terryle

Věřím. Věřím v dobro v sobě a v ostatních, v náhody, který náhodama nejsou… a v sílu, která je všude a ve všem, drží věci v provozu a zařizuje ty nenáhodný náhody. Když mám náladu, říkám jí Bůh.

Monny

Myslím si,že člověk by mněl v něco věřit,jinak by snad ani nemohl žít.Já třeba věřím,že se vše jednou v dobré obrátí a bude líp,samozřejmě že se taky o to musím trochu přičinit.

Mili @

Mi se teď momentálně tak sv…y nedaří, že už přestávám věřit i sama sobě…!
Ale VĚŘÍM, že bude líp, to HNUSNÉ období musí přece skončit, ne????