bolak

Věříte že se dá něco vyčíst z ruky? (chiromantie)

Myslím z těch čar, tvaru a ostatní ty pitominky. Jestli mi sem zase někdo bude psát že to že někdo pracuje na pile nebo o různejch tahákách který si tam píše, tak ho plácnu.

>>> http://2.bp.blog­spot.com/-6u9_3r_nsFQ/Ta2jnmlzr­PI/AAAAAAAAER­g/0TFinOMJYNY/s1600/ru­ka.gif
Doplňuji:

arygnoc: plác ho!

pojdtme to teda společně definitivně vyvrátit, podle tady těchto stránek >> http://www.se­archnet.cz/ves­tba.htm stránek, čáry z boku ruky ukazujou počet vztahů >> http://www.se­archnet.cz/ves­tba_soubory/ru­ka035.jpg a tydle rejhy zase počet potomků >> http://www.se­archnet.cz/ves­tba_soubory/ru­ka039.jpg

čili prosíme ty kteří už mají život za sebou, a neplánují žádné psí kusy, aby se vyjádřili zda to souhlasí či nesouhlasí, abychom mohli hendreading definitnivně poslat k ledu..jako pavědu…

(a přístě se vrhneme na věštění z karet)

Nejlepší odpověď
arygnoc

Věřím v to abso-lutně!

Doplňuji:
mamička vždy pred jedlom nakázala: Ukáž ruky!
A vždy uhádla, či som si ich umyl, či nie.
Proste bola veštkyňa.

Takže niečo na tom bude.

Další odpovědi
david22

Je to naprostá zhovadilost

Doplňuji:
Nevěřím v to abso-lutně!

briketka10

Je to naprostá zhovadilost

nevěřím, nikdy věřit nebudu a je to největší kravina..
máme tu cikánku sousedku a znám ji odmala chodí na nádraží věštit z ruky za desetikačku „žebrá“ lůza černá :(
jediné v co věřím, že na ruce jsou masážní akupunkturní body pro celé tělo..
Doplňuji:
NĚCO NA TOM BUDE :)
a musí to být jen levá ruka ??

Sůwa

Něco na tom bude

Před několika lety se mi v buse mezi řečí zmínila cizí paní, že taky hádá z ruky. Z hecu jsem jí podala levou ruku a ona řekla dvě naprosto pravdivé a netypické věci – že jsem měla vážnou plicní chorobu a už je to lepší – půl roku před tím mi diagnostikovali CHOPN, kterou mi 6 let lékař tajil a konečně jsem se začala léčit. Ta druhá věc je příliš soukromá, ale taky naprosto přesná. Nic za to nechtěla.

dudu

Je to naprostá zhovadilost

Pájo

Je to naprostá zhovadilost

kefud

Je to naprostá zhovadilost