Avatar uživatele
Kepler

Věříte tomu, že neštěstí nebo smůla chodí vždy v trojici?

Já tomu věřím. Naposled mi v jediném týdnu klekla TV, lednice a pak jsem spadl ze schodů. A pár jiných srsndiček před tím. Když mám za sebou dvě po sobě, hned si říkám: co ještě přijde? A ono přijde a brzy. Co vaše zkušenosti?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10, aliendrone, Annemone před 1967 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

JO!!! Mám něco podobného! Např. teď se už pomalu třesu strachy, protože zatím se NIC NESTALO (a to je už těsně před Vánocemi)!!! VŽDY se prostě nějak něco MUSÍ podělat, jsem na to připraven (v rámci možností), ale POŘÁD NIC!!! :(

Dle mých zkušeností – čím později to přijde (a čím méně bude času na řešení/manévro­vání), tím VĚTŠÍ průšvih to bude!!! Ježiš – jak já NESNÁŠÍM VÁNOCE!!! :(
Už aby bylo po svátkách! ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Věřím, víc na trojku u zla.

Trojka je magické číslo už od dřevních dob, protože se objevuje již v pohádkách – tři zlaté vlasy. tři úkoly, které musí princ splnit, tři sudičky atd.

Dá se brát různě, leccos se povede až při třetím opakování, nebo se 3× po sobě něco stane dobrého, častěji špatného.

Myslím si, že tato pověra je silnější než logika. Ale přesto trojka funguje … štěstí možná člověk tolik neregistruje, nebo to dobré tolik nevnímá, ale u prvního zlého je lepší na další nemyslet …

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
orestez

Ano, během dne přicházejí dva různé průsery a pro jistotu říkám, toto není ještě vše.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… samozřejmě, vždy si říkám: „do třetice všeho dobrého/zlého“ …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Ano. Pád z výšky, smrt otce a úraz prstů. V jednom roce se zadařilo. (2015) Docela je klid teď.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

V podstatě ano, protože během letošní sezony nám na chalupě odešla starší lednička a televize a doma těsně po záruce pak myčka. Už se pomalu bojíme spláchnout. Útěchou je, že oprava myčky sice stála skoro dva tisíce, ale ty nám téměř obratem uhradila pojistka spotřebičů po záruce mladších 10-ti let.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek