bolak

Už ste někdy byli na operaci?

Čehopak?

Nejlepší odpověď
anonym

Jako dítě jsem byla na operaci, při které mi pan doktor odstranil třísku z palce na pravé ruce.
Doplňuji:
Postup operace si pamatuji do dneška: Nejprve jsem dostala do palce dvě injekce, následně mi pan doktor rozříznul kůži a vyndal třísku. Také mi odstranil nehet (do dnes nevím z kterého důvodu). A ještě nevím proč jsem dostala nakonec na ruku sádru až po loket, když by stačil obvaz.

Další odpovědi
quentos

jo. hydrocefalus, na třech měsících věku mi zaváděli drenáž do mozku na odvod přebytečného mozkomíšního moku. Pak mi ji ještě dvakrát vyměnili, naposledy před čtyřmi lety, což pokaždé obnášelo další operaci. To slibovali, že už ji budu mit na furt (ale to říkali už u té předchozí, tož snad to tentokrát bude pravda).

Deli

Jéje, šestkrát. (Musela jsemj si to spočítat.)
Slepák, zuby v narkóze, kýla, sekce, 2× koleno + nějaké drobné ambulantní operace.
Něco Tě čeká? Bojíš se? Neboj! 🙂

Lakeysha

Zatim ne, naštěstí. Ale plánuju do pár let operaci očí. Abych si to mohla svištět světem bez skel.

pusinka50

po dvou záchvatech, které vždy skončily v nemocnici, přišla dobrovolná laparoskopie žlučníku, pak ještě operace v narkoze zlomených kotníků na noze, 2 měsíce jsem na to nesměla šlápnout

Michal Kole

Ano, lokální narkóza, od pasu dolů jsem byl „mrtvý“ a co mi bylo uříznuto, ví „každý“ kdo mě zná ☹

Rocker

Před 2 roky na odstranění tříselné kýly.

Damiana

Ano. Manžel mi nedávno úspěšně vyoperoval třísku. Co budu povídat, bylo to na poslední chvíli…

Dominno

já byl na operaci kolene,a operace proběhla hladce, předem jsem si pořídil pumpičku, která mě zbavila pooperační bolesti díky vedením analgetika do rány