hniz

Potkali jste někdy někoho známého(celebritu) na ulici v civilu?

Potkali jste někdy někoho známého(celebritu) na ulici v civilu? Jestli ano tak koho :)

Nejlepší odpověď
briketka10

ano herce Petra Štěpánka na Kampě byl ještě
mladý potom na Karlově mostě H.Vondráčkovou
měla už snad tehdy po několika operacich i když
je zapírá – brr byla jako tvaroh v parném létě a
H.Růžičkovou jako vždy rozevlátou a smějící se
na zastávce tramvaje, protože ji všichni zdravili a
ona taky..ještě Vladimíra Dvořáka, který uváděl
Televarieté v dlouhém baloňáku a bylo vidět, že už
není moc zdravý a na veřejnosti působil posmutněle..
ještě P.Kostku a v Poděbradech potom pana Svěráka
tomu jsem sdělovala smutnou zprávu, že zemřel herec
Petr Čepek měl slzy v očích, že ho měl moc rád a pak
jsme si povídali spolu o hraní :)

Doplňuji:
na Jirku Macháčka bych zapomněla měli
s kapelou ve Žluťáku/klub v Pardubicích
koncert a na fotce se nám všichni zvěčnili
a „Vlajky vlají“ je perfektní skákali jsme až
do stropu, smáli se, protože Jirka držel
obrovskou naši vlajku a měl co dělat, aby
ji udržel :)
a pak chodil po celém klubu s každým si
povídal jakoby nic pak se nakonec ukáže,
že není každá celebrita namyšlená, jak se
o některý píše byl úplně rozesmátej 🙂

Další odpovědi
quentos

Václava Havla, měl tu nedaleko chalupu…

anonym

Ano, s některými jsem různě spolupracovala a s někým jsem se setkávala i denně doma,

irisx

Ano, Leoše Mareše, když natáčel šot v ZOO v Tróji, pak manžele Preissovy v ulici, kde bydlejí, pak Jiřího Krytináře v muzeu v mladoboleslavské Škodě – seděli jsme u jednoho stolu, u jiného jsme stáli s Alexandrem Hemalou, Hanou Čížkovou a pár dalšími. Neměli tam představení. Nejsem z Prahy a nepohybuji se ve společnosti celebrit. Všechno to byla vyložená náhoda, i těch pár prohozených vět.

anonym

Lucii Vondráčkovou, Kratinu, Zelenkovou, Bartošovou, Bohdalovou, Dvořáka, Sluchánka,Mare­še,pak i další, ale nevím, jak se jmenují, ještě nějaký sportovce, to mě museli známý říct, já je moc neznám, jen na toho Rodena nemám štěstí, aaaach :DD

01Ricco

Bylo jich víc, ale s Jirkou Macháčkem jsme čúrali vedle sebe na záchodcích Suchdolského „céčka“

pl4toon

Potkávám stále někoho, jsem z Prahy. Ale největší radost jsem měl z Jana Kašpara z Divadla Járy Cimrmana, kterého jsem potkal jednoho slunečného rána na Žižkově a on mi s úsměvem odpověděl na pozdrav :)

suaeda

Občas se stane, že člověk potká nějakou známou osobnost. Před lety jsem měl štěstí v Karlových Varech na Vlastimila Brodského s tehdy ještě malou dcerkou Terezou. U ND v Praze jsem jednou potkal Josefa Kemra, který jakoby právě vypadl ze hry Lucerna, kde hrával vodníka. A hodně osobností jsem viděl v jedné naší vyhlášené hospodě, která se nachází poblíž divadla. Nezapomenutelná byla tehdy Helena Růžičková, která po vstupu hlasitě pozdravila tak, že celá restaurace rázem ztichla.

Mariuhana007

jo zpeváka karlla gotta
na poste kdyz si asi neco vyzvedával

beer

Pana Havla, umělce z Brna i další.
Ale když jsem byl ještě dítě, občas navštívil babičku její známý – pan Werich. A poněvadž jsem byl u babičky imrvére pozorovat akvarijní rybičky, několikrát jsem si s ním i povídal. No, vlastně povídal si on se mnou ))

briketka10

Sambo,
zjisti si v jakém divadle Roden hraje a možná mu dáš i pusu jako
já Trávníčkovi, když byl u nás v Pardubicích hrál muzikál pana
Hamilkara normálka jsem šla za ním do šatny a zeptala se jestli
mu můžu dát pusu a hele už jsem starší osoba a on se jen smál
nikdo jiný za ním nepřišel byla jsem sama :)
Rodena jsme viděly s kámoškou hrál myslím Na Zábradlí a všichni
herci i Zedníček byli trošku podnapilí, pak jsme si řekly do divadla
nikdy více, ale stejně chodily jsme dál :DD