Complex

Už jste někdy šlápli do exkrementu?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Hmmm, v kufru auta vozím dokonce náhradní boty pro tento případ! Tak co myslíš? ;) :D :D

Další odpovědi
Drap

Nejednou. Na venkově to neni nic až tak nezvyklého.

Kepler

Mockrát. Jednou to bylo obzvláště velkolepé, když jsem vběhnul do čerstvého kravince. Bylo to skoro jako v autě, až na to pořadí sednutí a jízdy.

annas

Zpravidla do psího výkalu. Nedávno jsem šla po chodníku a někdo přede mnou měl štěstí, samozřejumě podle pověry. . Nezodpovědný pejskař neuklidil po pejskovi.

Naštěstí jsem si všimla chodcovy stopy, kterou za sebou zanechával. Určitě netušil. Dívala jsem se dolů před sebe, abych si boty uchránila. a nedopadla stejně jako on.

Malvína

Ano a vždycky z toho šílím. Nejen z toho zápachu, ale na botech si zakládám a čistit je pak…to je pech 🙂

Gonfaloniér

Ad Drap

Kdyby jen na venkově… je to všude i ve velkých městech (celý park, chodníky).

Kepler

annas: kdyby ten nešťastník byl slepý, tak by se vyhnul. Protože slepý hovno vidí…když máme toho Silvestra 🙂

annas

Ad Kepler,

nejde o to, do čeho šlápnout, ale jak to dostal z bot s vroubkovanou podrážkou.

Dotyčný šlápl, namazal a jel, stačilo ho sledoval, jak se stopa zmenšovala , než jsem ji opustila …

aliendrone

annas>>> Na druhou stranu takové Pohorky s pořádným vzorkem mají tu výhodu, že případný „dáreček“ je CELÝ Váš! ;) :D :D

annas

Bohužel, o takový dáreček nestojím.: ))

Mám i druhou zkušenost krátce po sobě, doufám, že nepřijde další do třetice.

Vyběhla jsem jen v nazouvácích na zahradu, protože hodím rychle, to se nevyplatilo, uklouzla jsem, šlápla jsem totiž do psí hromádky., ale vybalancovala jsem to.

Jenže to odnesly moje boty. . Naštěstí šlo o hladkou podrážku proto jejjich čistěn, praní atd,. í bylo snazší, i když nepříjemné..

Je třeba se koukat pod nohy i na vlastní zahradě, byť psa nemáme stejně jako sousedé, ale přesto hrozí nebezpečí.

Musel být někdo u sousedů na návštěvě, pejsek podlezl pod plotem a o zanechal stopu. terén. Byla to pořádná hromada … ((

Sice mě naštval, ale stalo se.

aliendrone

Tak to by mě také POŘÁDNĚ nakrklo! Jako na chodníku, to je jedna věc, ale na vlastním písečku… :(

Musíte zaktivizovat nevolníky (víte KOLIK chlapů má rádo řízky?), aby okamžitě dali plot do pořádku. I když… teď po svátcích se vším tím ožerstvím to bude těžké, předpokládám, že budete muset počkat asi do února! ;) :D :D

Malvína

😁 Dobrý!