Avatar uživatele
Complex

Už jste někdy šlápli do exkrementu?

Upravil/a: annas

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Drap, aliendrone, Gonfaloniér před 1943 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Hmmm, v kufru auta vozím dokonce náhradní boty pro tento případ! Tak co myslíš? ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nejednou. Na venkově to neni nic až tak nezvyklého.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Mockrát. Jednou to bylo obzvláště velkolepé, když jsem vběhnul do čerstvého kravince. Bylo to skoro jako v autě, až na to pořadí sednutí a jízdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Zpravidla do psího výkalu. Nedávno jsem šla po chodníku a někdo přede mnou měl štěstí, samozřejumě podle pověry. . Nezodpovědný pejskař neuklidil po pejskovi.

Naštěstí jsem si všimla chodcovy stopy, kterou za sebou zanechával. Určitě netušil. Dívala jsem se dolů před sebe, abych si boty uchránila. a nedopadla stejně jako on.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Ano a vždycky z toho šílím. Nejen z toho zápachu, ale na botech si zakládám a čistit je pak…to je pech 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Gonfaloniér

Ad Drap

Kdyby jen na venkově… je to všude i ve velkých městech (celý park, chodníky).

před 1942 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

annas: kdyby ten nešťastník byl slepý, tak by se vyhnul. Protože slepý hovno vidí…když máme toho Silvestra 🙂

před 1943 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad Kepler,

nejde o to, do čeho šlápnout, ale jak to dostal z bot s vroubkovanou podrážkou.

Dotyčný šlápl, namazal a jel, stačilo ho sledoval, jak se stopa zmenšovala , než jsem ji opustila …

před 1943 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

annas>>> Na druhou stranu takové Pohorky s pořádným vzorkem mají tu výhodu, že případný „dáreček“ je CELÝ Váš! ;) :D :D

před 1942 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Bohužel, o takový dáreček nestojím.: ))

Mám i druhou zkušenost krátce po sobě, doufám, že nepřijde další do třetice.

Vyběhla jsem jen v nazouvácích na zahradu, protože hodím rychle, to se nevyplatilo, uklouzla jsem, šlápla jsem totiž do psí hromádky., ale vybalancovala jsem to.

Jenže to odnesly moje boty. . Naštěstí šlo o hladkou podrážku proto jejjich čistěn, praní atd,. í bylo snazší, i když nepříjemné..

Je třeba se koukat pod nohy i na vlastní zahradě, byť psa nemáme stejně jako sousedé, ale přesto hrozí nebezpečí.

Musel být někdo u sousedů na návštěvě, pejsek podlezl pod plotem a o zanechal stopu. terén. Byla to pořádná hromada … ((

Sice mě naštval, ale stalo se.

před 1942 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Tak to by mě také POŘÁDNĚ nakrklo! Jako na chodníku, to je jedna věc, ale na vlastním písečku… :(

Musíte zaktivizovat nevolníky (víte KOLIK chlapů má rádo řízky?), aby okamžitě dali plot do pořádku. I když… teď po svátcích se vším tím ožerstvím to bude těžké, předpokládám, že budete muset počkat asi do února! ;) :D :D

před 1942 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Malvína

😁 Dobrý!

před 1943 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek