Zlatý

Už se vám někdy stalo že jste najednou někde byli a nevěděli jak jste se tam ocitli?

Mně se to stalo kdysi dávno na škole (byla to tenkrát divoká doba) :) že jsem seděl na hodině češtiny, poslouchal učitelku a sledoval jak se ji při každém jejím slově zavlní hlava a nejednou, zničeho nic jsem stál a na sobě nic než trenky. Dost mě to tenkrát vyděsilo a snažil jsem se urychleně nějak zakrýt, což všem ostatním přišlo šíleně směšný, protože jsme byli v šatně a normálně se převlíkali na tělocvik. :))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A to nevíte, že jste mezitím byl unesen mimozemšťany a nepřejte si vědět, jaké na Vás dělali pokusy!

Ne, tohle se mi nestalo. Jen jednou, když jsem byla opilá, tak jsem si nepamatovala, jak jsem se dostala do postele /sama jsem tam byla, aspoň myslím :-D/. To už bylo ale někdy v minulým století.

A pak když jsem v noci vstávala k dvojčatům, tak jsem po čase byla hodně vyčerpaná a usínala nad nima a pak si na nic nemohla vzpomenout, nepamatovala jsem si, že jsem brala mimčo z postýlky, že jsem ho krmila. Prostě jsem se probudila, nejspíš po chvilce, seděla jsem, držela jsem mimčo a nepamatovala jsem si nic, ani jsem si nemohla vzpomenout, proč ho vlastně držím. Pak mi s velkou námahou došlo, že ho asi chci krmit, ale nepamatovala jsem si, jestli už jsem ho krmila nebo ne. Strašně mě u toho bolela hlava, úplně k prasknutí a čím víc jsem se snažila přemýšlet, tím to bylo horší. Nakonec jsem někde vedle sebe na posteli našla prázdnou lahvičku a navíc mimčo neplakalo, tak jsem usoudila, že už jsem ho krmila.
To se mi stalo párkrát. Z naprostého vyčerpání, z nevyspání. Ono s dvojčaty se neprospíte přes den a v noci co chvíli vstáváte a trvá to intenzivně tak dva až tři měsíce. To pak nevíte čí jste. :-)

Další odpovědi:

Bronzový

Ne, nestalo se mi to - možná jsi na chvilku usnul, ale konec hodiny by tě probudil - takže trochu nesmysl

Stříbrný

Pokud navíc bylo na Vašich hodinkách o 2 hod.méně a nic si nepamatujete tak jde o typický syndrom únosu mimozemšťany. Ale to se stává za osamělé jízdy autem nebo z ložnice kde jste rovněž sám. Z plné třídy snad ještě nikdy. Asi na chvíli vyplo vědomí a jednal jste automaticky v jakémsi režimu stand-by.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4662
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2575
Zlatý briketka10 2351
Zlatý annas 1951
Zlatý quentos 1595
Zlatý iceT 1539
Zlatý tom004 1522
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1463

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.