Stalo se vám někdy, že jste nevěděli, který je den v týdnu?

Mně se to zrovna stalo. Posledních pár dnů jsem úplně vysadil a nic jsem neřešil a nesledoval (snad kromě tohoto místa a pouštění filmů). Prostě relaxuji ze zdravotních důvodů. Myslel jsem, že je dnes pátek, ale nebyl jsem si jistý a po najetí myší na Windows čas na mě vyskočilo překvapivé zjištění, že je sobota. :D

Nejlepší odpověď
zjentek

A to musíš takový šaškárny řešit zrovna v neděli?

Další odpovědi
quentos

Stává se mi pravidelně v létě – prázdninová okurková sezóna… přes školní rok je den v týdnu jasný, protože každý den je jiný pracovní rozvrh.

Luxx

stává se mi to často