iceT

Už se vám stalo,že

jste si dobili kredit a nepřišel?
Kamarádka dnes ve tři odpoledne dobíjela manželovi kredit a do sedmi do večera se stále nic nedělo.Samozřejmě si nevzala doklad,který si normálně bere.Tak jsem volala operátorovi(ona na to nemá vyřídilku),a chtěla jsem vědět kde je problém.Operátor chtěl samozřejmě heslo k číslu sim,které si nepamatuje,tak byla kolem toho hromada obstrukcí.Po sdělení,že ten doklad nemám,mě poslal do trafiky,jestli ho tam ještě mají.
Měli,paní trafikantka prohrabala koš a doklad nám dala,ale říkala,že čekala,že se kamarádka vrátí,protože na dokladu byla ****chyba****tran­sakce neprovedena.Přitom dobíjené číslo bylo správné.Takže jsem znova volala operátorovi,mluvila jsem zase s někým jiným a znova jsem musela opakovat věci,na které se operátor ptá,když heslo ke své sim kartě neznáte.Byla dokonce tak hodná,že to heslo i prozradila,ale zároveň řekla,že pokud je na dokladu,že transakce nebyla provedena,tak prostě neproběhla.Když jsem chtěla vědět proč,nevěděla­.Poslala nás zpět do trafiky,ať trafikantka vrátí peníze,které za tu operaci vzala.
Sranda byla,že když jsme se tedy vrátily pro peníze,trafikantka moc ochoty něco vracet nejevila,až když jsme chtěly čislo na šéfa,tak peníze vrátila.Ale chtěla vědět,kde se tedy stala chyba,že ten kredit nepřišel,když dobíjené číslo bylo správné,i zvolený operátor.

Tak by mě zajímalo,jestli by si trafikantka ty peníze nechala,protože by je měla navíc za předpokladu,že ten slavný dobíjecí přístroj,co mají v trafikách místo terminálu a co si obsluhujete sami nějak přepočítává provedené transakce a podle toho by v kase měly být i peníze.Jestli ten přístroj má i kopie účtenek(podle nichž by se to poznalo)stejně jako třeba pokladny v super hyper marketech.

A proč tedy transakce neproběhla správně,když všecno bylo v pořádku?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Chyba se může stát,jsou to jen přístroje.Pro­davačka by na přebytek peněz určitě přišla.Ale kamarádce se stalo,že jí na poště zadala slečna špatně číslo a když jí nic nešlo,tak se šla zeptat a ona jí peníze nechtěla vrátit,že v takovém případě platí každá půlku – tzn.každá 100,–Kč,že za to nemůže a kdesi cosi,přitom se tam při zadávání čísla s někým vybavovala.Ale ta moje kamarádka si okamžitě zavolala operátorovi,řekla mu o co jde /naštěstí byl na obě čísla stejný/ a ten to dal do pořádku.Ale drzost té slečny na poště,to je prostě síla…!

Další odpovědi
Drap

Nic takového se mi nestalo, mám paušál.
Je to ale zajímavý příběh. CHyba asi vznikla někde cestou v technice. Jsou to jen stroje a i ty se mohou mýlit. V trafice by samozřejně byl přebytek, když transakce nebyla zaútována.

Děda Louda

Nerozumím tomu, že kamarádka zaplatila za neuskutečněnou transakci. Navíc bez dokladu by nikde neuspěla. Trafikantka velice dobře věděla, o co jde, doklad o zaplacení by ani nemohla vydat, je to tedy podvodnice. Máte ještě to číslo na jejího nadřízeného? Klidně ji práskněte, krade.

anonym

trafikantka by si peníze nechat nemohla. Uzavírání transakcí přes terminál Sazky je po 22. hodině. Po té době by znala částku – tedy ne ona trafikantka ale šéf, kolik se pošle peněz. Přebytek by šel do šéfa trafikantky.