Avatar uživatele
anonym

udání na policii

Dobrý den všem,tak jak jsem tu psala,že mě byvalý terorizuje,tak v tom vesele pokračuje.Teď mi volal policista,abych se zítra dostavila spolu se synem,že bývalý podal další trestní oznámení.Už se z toho asi zblázním. Mám z toho nervy úplně nadranc. Podala bych trestní oznámení pro stalking,snad by ho to zastavilo,ale mám obavu,že to skončí jen u přestupkové komise.
Doplňuji:
Mě ani tak nevadí,že by to skončilo jen u přestupkové komise,nejde o to aby byl potrestán,ale aby toho nechal. A k přestupkové komisi se mi moc nechce. Po rozvodu jsem se odstěhovala, jsem z malé vesnice,kde se všichni znají. Manžel tam stále bydlí–tak komu vyjdou vstříc????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? rynek878 před 5155 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Vero

Jaaj… Tak to přeju hodně sil a doporučuji poradit se právníkem, podat trestní oznámení a cokoliv. I kdyby to skončilo jen u přestupkové komise, ale podniknout prostě nějaké kroky, nenechat se zastrašit a hlavně jak říkám, být silná a racionální a situaci řešit. Také bych doporučila i klidně nějakého psychologa pro Vás, jen z důvodu, že si dokážu představit jaké je tohle tyranizování a že to pak ničí i Vaši vlastní osobu a podněcuje paranoiu. Jak píšete, máte nervy nadranc atd. a někdo fundovaný kdo si s Vámi promluví a může Vás i nasměrovat co dělat, Vám určitě pomůže. Nic na tom není a právě tady byste mohla najít tu zmiňovanou sílu…

Jak sem si teď přečetla předchozí dotazy od Vás, máte jednoduše, již doporučované, dvě možnosti: vyjednavač a psycholog. Nejlepší by bylo tyhle varianty skloubit. Potřebujete pomoc zvenčí, někoho třetího. Řeknu to na rovinu a upřímně: Vy musíte začít něco dělat v tomhle směru. Je evidentní, že potřebujete někoho třetího, když ste tady, ale odpovědi.cz není právě ta nejlepší volba. Venku to musíte vyřešit. A jako 1. krok bych i na svém místě volila psychologa. Vím o čem mluvím, měla sem psychopatického ,,přítele,,… a vím, že je těžké tohle ustát, proto bude dobré, mít někoho kdo Vás v tomhle směru bude hlídat.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek