Rokio

Jsou níže popsané komentáře stalking, spamování, nebo jenom vyjádření svého názoru?

Jednomu spolužákovi jsem napsal tři komentáře, které nebyly vůbec urážlivé, ale měly kladné nebo neutrální zabarvení a pětkrát jsem mu poslal like.

On na to reagoval tak, že si mě zablokoval a pak mě chtěl žalovat za stalking.

Myslíte si, že jsem se dopustil stalkingu neboli nebezpečného pronásledování? Nikoho jsem se nesnažil poškodit, ale jenom jsem chtěl svého spolužáka povzbudit a napsat o něm něco pozitivního (pozn.: Myslím komentáře.).

Nejlepší odpověď
marci1

jiná odpověď

Nelze odpovědět, jelikož nevíme, co jsi mu konkrétně napsal.

Další odpovědi
Kelt

jenom jsem vyjádřil svůj vlastní názor

Těžko posuzovat, chtělo by to konkrétnější informace a vědět, co tomu předcházelo. Prože takto mohu zatrhnout jakoukoli odpověď a adresát to může brát jako otravování, stalking, tvůj názor, prostě všechny odpovědi mohou být správné. A posuzovat jemné niance mezi stalking a otravovat se mi nechce.

anonym

jiná odpověď

Neřeš. Je to jen ubrečené dítko, které řeší problémy blokací a vyhrožováním.

Nuk nuk

jiná odpověď