Předvolani k přestupkové komisi

Dobrý den, byl jsem chycen při krádeži v obchode ve výši přibližně 1100 kč..byla zavolána městská policie, sepsán záznam. Bylo mi řečeno, že mi přijde předvolání k přestupkové komisi a bude velký problém jestli se nedostavím. Odjíždím na týden na hory mimo republiku. Za jak dlouho od spáchání přestupku mi předvolaní přijde a na kdy se stanovuje datum? Bude to v příštích 2 týdnech? Děkuji za odpověď!

Nejlepší odpověď
Kostík

Souhlasím s Eluci,jak můžeš kráct a omlouvat to, že nemáš čas se někam dostavit, protože jedeš na hory, pracky bych ti urazila, za to že kradeš, nesnáším lidi co lžou a kradou, tak si užij dovolenou, snad tam někoho neokradeš!!!!

Další odpovědi
anonym

Přijde mi trošku zvláštní, že jezdíš na dovolenou na hory do ciziny a máš potřebu krást… fakt super…

Miroslavst

Rovněž záleží kolik toho správní orgán má na vyřízení. Je možné, ale ne určité, že může přijít předvolání během pár dní, ale projednávání přestupku bude až za třeba 14 dní.

standa

Netuším, kdy obdržíte pozvání na správní řízení (správní orgán pro tyto úkony nemá žádné lhůty)…, ALE doporučuji, abyste na tento správní orgán poslal dopis, ve kterém oznámíte, že v konkrétním týdnu budete na zaplacené dovolené a že žádáte (lepší je výraz ´prosíte´) o stanovení termínu správního řízení tak, abyste nemusel rušit dovolenou.

Na 99% vám bude vyhověno.

grifin

Nejsem MORALISTA,ale hochu,proč to děláš,stálo
ti to za to-TROCHU?" Příště,tu ruku,která chtěla CHMATAT-plácni–A BĚŹ-MAKAT!!

anonym

asi si potřeboval doplnit výbavu na hory,chudáček a my pro nej nemáme pochopení,já bych mu dal dovču „1.měsíc veřejně prospěšných prací“.