Přestupková komise?

Dobrý den, mám otázku. Odcizil jsem z obchodu 2 věci v celkové hodnotě asi 700Kč. Byla přivolána městská policie, kde jsem nahlásil své údaje a mám prý čekat na dopis, v kterém bude určeno datum přestupkové komise. Co by mě zajímalo je, kolik by asi mohla činit pokuta, když mi je 17 let a dosud jsem žádný takový prohřešek neměl. Jestli jsem povinný se tam dostavit a je nutná přítomnost rodičů? Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
ReHu

Kolik Kč to netuším, ale mělo by to být tolik, aby tě na podobné akce přešla chuť.

Další odpovědi
Děda Louda

Inu, jak říkal mistr Jára Cimrman: Už ve školních škamnách se pozná, kdo roste pro šibenici.