Trestní komise

Dobrý den chtěla bych se zeptat co mám dělat když 15letá holka si vymyslela že jsem ji fyzicky napadla a den potom má papír od doktora ale je to všechno lež vymyslela jsi to ani nevím vlastně proč..

Odpovědi
člověk

Na to je jediná rada,PRÁVNÍK,pokud na vás podala žalobu a nebo jen oznámení,projed­návala napadení policie,

oskar

Takove zakony mame na ochranu děti,dnes date diteti pohlavek a jste za to potahovana,k ničemu dobremu to nespěje.

standa

Aniž bych snižoval význam daného problému, tak lapidárně konstatuji, že musíte čekat až na případné úřední oznámení, ve kterém budete nejspíš JEN vyzývána k podání svědectví…

Dříve nelze předjímat.