Lukáš1984

Za jak dlouho přijde predvolani?

Zdravím, chtel jsem se zeptat za jak dlouho vam cca prislo predvolani k vyslechu nebo nejaky rozsudek po podezreni z trestneho cinu? (jizda pod vlivem alkoholu) diky!!

Odpovědi
Drap

U každého je to jiné. Může to být do týdne, ale také to může trvat i několik měsíců

led

Na každého raz dôjde, policajné mlyny melú často pomaly, ale trpezlivo, pokiaľ spis pošlú do archívu, ako „kostlivca do skrine“. Potom príde snaživý policajný elév, „vytiahne kostlivca zo skrine“, opráši prach zo spisu a pošle vám predvolanie. Ako píše Drap môže to byť niekoľko týždňov, niekoľko mesiacov, ale aj nejaký ten rôčik…