paul1

Také to tak cítíte?

Díky Rusku máme doma teplo. Ale v mysli hrůzu a v srdci chlad.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Já nemám doma teplo díky Rusku. Ale nechci mít doma zimu kvůli Bruselu.

Další odpovědi
Kepler

Já cítím jen obavy a nasrelismus. A je mi fuk, kdo za to může.

_Bůh_

“Ruské ministerstvo obrany oznámilo, že třetí týden dvoudenní operace na Ukrajině jde přesně podle plánu.”

Jinak k ruskému dovozu si zde odložím toto: https://twitter­.com/MartinJo­nas19/status/15023034­25270366212?t=L8X3yp­VmGP-KcWrqHtamrw&s=19

da ny

Člověk je v rozpacích….
Vůdcové, vlády na jedné straně. Na druhé národ/y, obyčejní lidé…..
Tak, my máme teplo a elektřinu z tepelné elektrárny a hnědého uhlí, které se zatím ještě, nedaleko těží. :) Dokonce najely i staré, odstavené kotle a elektřina proudí i do Německa. Ovšem levnější teplo (TUV) nemáme, i když je to i „odpadní produkt“. ;)