jirka F

Také se poslední dobou cítíte tak sami?

Nikdo vás neobejme nepromluví s vámi je to náročné s tím žít.Také to tak máte?

pozn. A to mně přitom nevadí když jsem sám,

Nejlepší odpověď
Kepler

Nejenom poslední dobou, ale už pár let. Vůbec mi to nevadí, dokonce mi to takhle vyhovuje. Má to svoje přednosti.

Další odpovědi
Drap

Vůbec ne

Nassin

Ne, nemám ten pocit. Jsem neustále obklopen rodinou, někdy si pokecám s kamarády, prostě tuto kovid dobu už nějak přehlížím.

Justin1

Měl jsem to tak hlavně v cizině, kde jsem kolem sebe viděl spoustu exotů, kteří se mi nelíbili. Musel jsem je buď strpět, nebo se uzavírat do samoty. Proto jsem se z ciziny vrátil a tady to bylo lepší. Teď už mám svou rodinu a nejsem sám.

Emefej

Ne, necítím.

dubraro

Žiju sám už mnoho let a dříve mi to nevadilo. Stačily mi sporadické kontakty v hospodě nebo v práci. Ale teď, kdy je už dlouho zavřená práce i hospoda, už mi to jaksepatří leze na mozek.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.