Avatar uživatele
fcoop

Jaké stupně pohotovosti bychom tak asi mohli mít my?

Angličané se vzhledem k teroristickým hrozbám z poslední doby cítí ohroženi a zvýšili proto stupeň pohotovosti z „Rozladění“ na „Namíchnutí“. Stupeň pohotovosti však může být brzy znovu zvýšen na „Podráždění“ nebo dokonce na „Mírné naštvání“. Angličané nebyli „mírně naštvaní“ od roku 1940, kdy během bombardování Londýna téměř došly zásoby čaje. Teroristé byli přeřazeni z kategorie „Únavní“ do „Zatracená nepříjemnost“. Britové naposledy vydali varování před „zatracenou nepříjemností“ v roce 1588, když hrozil útok španělského loďstva.

Skoti zvýšili svůj stupeň pohotovosti z „Nasrání“ na „Jdem těm hajzlům rozkopat držky“. Jiné stupně neznají. Proto jsou také už 300 let nasazováni do předních linií britské armády.

Francouzská vláda včera oznámila, že zvýšila stupeň pohotovosti z „Utíkejte“ na „Schovejte se“. Vyšší stupně jsou už jenom „Kolaborujte“ a „Vzdejte se“.
Zvýšení stupně bylo urychleno nedávným požárem, který zničil jedinou francouzskou továrnu na bílé prapory. To mělo za následek naprosté ochromení branných sil této země.

Itálie navýšila pohotovost z „Rozčileného hlasitého křiku“ na „Afektované vojenské pózování“. Zbývají dva další stupně: „Nešikovné bitevní manévry“ a „Přeběhnutí k druhé straně“.

Němci zvýšili pohotovost z „Přehlíživé arogance“ na „Navlečte uniformy a zpívejte pochody“. I oni mají v zásobě ještě dva další stupně: „Napadněte souseda“ a „Prohrajte“.

Naproti tomu Belgičané jsou jako obvykle na dovolené a jejich jediná starost je, že by se NATO mohlo stáhnout z Bruselu.

Španělé se těší, až uvedou do provozu své nové ponorky. Tyto designově vymazlené krasavice mají skleněná dna, aby nové španělské loďstvo mohlo v pohodlí pozorovat staré španělské loďstvo.

A jak je to u protinožců? Austrálie zvýšila stupeň pohotovosti z „Pohoda“ na „To bude dobrý, vole“. Zbývají jim dva vyšší stupně: „Kurňa, my snad budem muset o víkendu zrušit grilování“ a „Grilování se ruší“. Tento nejvyšší stupeň si ovšem dosud žádná situace nevyžádala.

Autor je britský spisovatel, herec a dlouhán
John Cleese
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Joh­n_Cleese

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: fcoop

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, chudst před 4764 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
chudst

Tak tohle me pobavilo :)

My bychom mohli mit: Cesi zmenili stav z „Pracovani“ na „Kradeni a pracovani“, pote by mohl prijit „Kradeni, mluveni a nicnedelani“. Tento stav samozrejme vrcholny neni, protoze cesky narod je nepoucitelny a rozsiruje stav na „Kradeni celnich predstavitelu psacich potreb v cizich zemich“. Cesi nakonec vse zavrsi dvema stavy: „Stavkovanim za lepsi mzdy“ a tzv. „Revoluci“, kdy se 3% Cechu sejde na Vaclavaku a udela prevrat :)

Ze se o teroristech nezminuji? My se nicime sami, nepotrebujeme teroristy.

Ted trosku vazneji: docela mi na Cechy sedi Cimrmanova slova (z filmu J.C. lezici, spici): „Kdosi rika preskoc, prelez, ale nepodlezej. Cimrman rika: muzes i podlezt, ale pak se zase narovnej.“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Nám nic nehrozí,co by tady kdo dobrovolně hledal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek