hapiky

Také jste byli v situaci, kdy jste mohli něco udělat, ale nechtěli a později chtěli, ale už nemohli?

Ať už se jednalo o cokoliv.(když vynecháme sex)

Nejlepší odpověď
Malvína

Ano, ve vztahu. V naštvanosti a beznaději jsem jej zahodila. Nevěřila jsem ve zlepšení. Byla jsem do dotyčného zamilovaná ještě pár let. Návrat možný už nebyl. No, co bylo, bylo. Nyní jsem šťastná 🙂

Další odpovědi
Kepler

Mohl jsem zachránit manželství, ale neudělal jsem to. Kdybych tušil co bude následovat, tak bych to udělal. Ale kdo ví jak by to dopadlo, nepláču nad rozlitým mlékem.

Mc Merkurion

… byli ??? … v takové situaci se nacházím permanentně a věřím, že stále budu, jelikož jsem nepoučitelný … holt, pozdě bycha honiti …

annas

Určitě. Stalo se, ale už nešlo změnit.

Pozdě bych honiti, Kdo zaváhá … Co můžeš udělati dnes …
Naopak – , Dvakrát měř… , Dočkej času … Kdo se bojí …

Staré moudrosti, kteřé si prořečí, někdy je vhodnější přemýšlet, jindy jednat rychle.

Pakl už je zbytečné litovat, že jsem něco neudělala tak, ale udělala jinak. ..
Určitě zde podobná otázka byla.

Ale udělala jsem ttak, jak jsem v tehdejší situaci považovala za sorávnější.