Kepler

Tak jak je to?

Prý…

zdroj: můj kamarád

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Při běhu, když si dáte přestávku, nevypadá to blbě.

Další odpovědi
aliendrone

Tywoe ber to takhle – jsou i takoví úchylové, kteří běžně naběhají denně přes 100km a pak se ještě DIVÍ, že hubnou! No schválně, co TY bys jim řekl? ;) :D :D

zjentek

Skoč za tím kámošem, vlítněte na to A UVIDÍŠ sám! (; D; D;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

alien: co bych jim řek: bezúčelně vydávaná energie v obou případech. Jen v případě těch směšných pohybů kvůli zplození spratků to účel má. Ale jinak je to asi jako v případě, kdy jsem byl na houbách a po lese jezdili kokoti na čtyřkolkách. Kolega jenom poznamenal: kdyby s tím aspoň stahovali dřevo…

aliendrone

Kepler>>> No, hlavní je, že ti to prospívá. Už jen to odlehčení kloubů má svůj význam, nemluvě o dalších dopadech. Snad jen ty obrovské alimenty jsou opruz a dělají ti průvan v rozpočtu… ;) :D :D