kropitko

Tak já jí smázla, tak jak je to možné???

Anno, já vám jí pošlu tu vaši otázku na mail, abyste si ji mohla vložit znovu,,sorry, jsme to zkoušeli,,:-(
Doplňuji:
ta otázka Annas svítila, tak je možné, že jak jste Rehu mazala, tak to nebylo aktuální, tak to nesvítilo,,no uvidíme, to zase bude vzrůšo, než si na změnu zvykneme,,,,

Odpovědi
Miroslavst

Mě to nešlo, jen to svítilo.

ReHu

Mně nic nesvítilo.
a přesouvala jsem a mazala své otázky a 1 kropítkovou.

kropitko

Nevím,,klikla jsem na to, dala jsem ostatní a smázlo se to,,,Annas jsem jí poslala na mail, aby ji mohla vložit znovu,,,jsem z toho blázen.
Raději to už nebudu dělat, nebo mi ještě zrušej profil, že porušuji pravidla ddddd

annas

Já jsem napsala admin., co se děje, že jsme zkoušeli přesunout otázku, aby to nebrali jako porušení pravidel.
Že se snad něco dovíme. Tak teď nevím, otázka je vpředu. Zkusím něco dopsat.